Bugüne nasıl başladınız ?

Evet arkadaşlar umarım gününüz güzel başlamıştır diyeyim ve soruyorum neyle başladınız.. ve nasılsınız?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Yataktan yine zıplayarak kalktım ve baş dönmesiyle başladım.. Lanet YGS puanının moral bozukluğuyla başladım. Her şeye rağmen gülmeye çalışarak başladım işte ne yapayım..

0|0
    0|0
  • babacımın aramasıyla uyandım eşek sıpa hala uyuyon mu sen dedi evlendim barklandım hala bana eşek sıpa diyor ya :))

0|0
    0|0
  • telefonda bir sürü arama ve mesajla uyandım. hoca dersi sabaha almak için aramış. tek öglen dersim de sabah oldu artık!

0|0
    0|0
  • Bir saat uykuyla başladım:)) çalan alarmı defalarca erteleyip sonra geç kalıncada ışık hızıyla evden çıktım.Şimdiye kadar kaç kahve içtiğimin sayısı bile belli değil ama genel olarak fena sayılmaz :))

1|0
    0|0
  • uyuma istegiyle başladım :)

0|0
    0|0
  • bir telefon zortlamasına uyandım bir görüşme için aramışlar..herkese cumartesiye rendevuları dayadım bakalım hayırlısı birileri ekılecek yine

0|0
    0|0
    • :))) ne görüşmesi prd:))

• :))) çok açıklayıcı be sümbülüm:))

• cıkolata ıle basladımmm ohhh :)

0|0
    0|0
  • bu güne mi? hasta... :(

0|0
    0|0
  • Yorgunluk ile..

0|0
    0|0
  • teşşkrler sn nasılsın..huzurlu uyandım bugün keyifliyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sabah 7'de uyandım. Duş aldım ve kahvaltı hazırladım kendime. Güzel bir kahvaltıdan sonra dişlerimi fırçaladım, yüzümü kremledim. Üstümü giyindim ve ellerimikremledim. Saatimi taktım ve saçlarıma şekil verdim hafiften. Sonra 8.45'deki Mikro İktisad dersime yetiştim. Sonra okuldan çıktım ve evimdeyim şu an. Müzik dinleyip, nescafe&sigara yapıyorum. Bir yandan da telefonumdan soru cevaplıyorum. :)

0|0
    0|0
  • dün akşam spora gittim gece de maçım vardı yorgun kalktım yorgunum ama yarın maçın heyecanı beni diri tutuyor

0|0
    0|0
  • güzel başladımmmmmmmm

0|0
    0|0
  • Fena değil.

0|0
    0|0
  • Ne güne başlaması topraam, akşam oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...