Yaşasın 1 mayıs... 1mayıs yaşasın

KS üyeleri 1 mayıs yaklaşıyor .. acaba 1 mayısla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• link

bilmek lazım neden dünyanın çoğu ülkesinde bugün bu kadar önemli..

0|0
    0|1
    • o yanan işçilerin anısına .. grevlerin anısına .. DEVRİM için ;)

• umarım arkadaşım. çok ezildik dünyanın heryerinde.vakit gelsin artık. bizlerde görelim. savunalım hakkımızı kimliğimizi

• dogrusun yoldaş.. sistemi çökertmek statüyü değiştirmek lazım . mahirler ulaşlar hüseyinler aynurlar nejdetler denizler erdallar zekiler ve bircok devrimci şehitlerimiz u ugurda mucaadele etti .. bizlerde aynı şekil kurtuluşa kadar şavaşmaya hazırız ..

Kızlar Ne Diyor 7

• Sınavlarım var işte.

0|0
    1|0
    • 1 mayıs diince aklına glen ilk şey sınavmı ?

• Bu soruyu soruyorsan herkesin yaptıgı yorumlara saygı göstermeyi ve eleştirilere açık olmayı öğreneceksin. Benim için bir anlam ifade etmesi gerekiyor mu ? Tabikide hayır bu benim görüşüm. Ha bayram olmuş ha bayram olmamış ne farkeder bayramı olunca kavgalardan, tartışmalardan ne işe yarar bu bayramlar hele ki türkiyede okumakta boşa işçilerde boşa.

• ben eleştirilere açık biriyimdir.. tabikide savuncam ama görüşümüde değilmi..turkiyede okumak ve calısmak boşaysa girme o zaman sınava okuma ;) kendi cümlelerin çelişkili senin

• babam herkesin kendi doğum gününü kutladığını söyler :p

0|0
    0|0
  • Azgınlıkları yüzünden buralarda cam çerçeve iniyordu.Biber gazları soluyorduk.Benim İçin 1 mayıs demek bugünü da kazasız belasız atlattık şükür demek

0|0
    0|0
    • gülxx onları yapan provakotorlerdi. 4 senedir hangi 1 mayısda olay cıktı ? çünkü eskisi gibi halkı kandıramıyorlar 1 mayıslarda ..

• Ben şişlide oturuyorum ve evimizin önündeki arabamızın tepesinde zıpladılar camlarını taşlarla indirdiler.Biz camdan ne yapıyorsunuz diye bağirdığımız zaman bize ana avrat dümdüz gittiler.Polis yolları kestiği için bunlara biber gazı sıktı ellerinde limonla gelmiş şerefsizler bizde gazı tatmış olduk.Ne basını bilmemnesi ben yaşadığımı bilirim.Asıl bilmeden ahkam kesen Sensin

• 1 mayıs ne günü ?

0|0
    0|0
  • 1 mayıs mı ? yeni bir sınav günüüü :((

0|0
    0|0
  • 8 mayisa 7 gun kalir.

0|0
    0|0
  • işçisin sen işçi kal

0|0
    0|0
    • İşçi olmak güzel.. emekçi olmak proleteryada bulunmak.. haklısın işcisin işci kal ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• 1 mayıs fazla mesai demek

kutlamalar yapılacak tabi en doğal olanı ama ya ...azanlar, kamuya ya da şahıs mallarına zarar verenler, yasadışı pankart açanlar ...memleketimin memleketsiz kalasıcaları... onlar olmasa daha güzel olur 1 mayıslar

0|0
    0|0
  • Ben 1 mayısda doğdum ortalığı yıkıp dökmeye karşıyım zarardan başka birşey değil elinede birşey geçmiyor insanların neden yapıyorlar anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Bi kürt sorunu sorusu yazdık faşistler hemen küfürleriyle geldiler uluya uluya.buranın sorusu değil arkadaş bunlar.

0|0
    1|2
    • Asıl sorun o işte..istedikleri kadar küfür etsinler .. onlarla daha cok iletişim kurcaksın ki anlayacaklar

• İşçi bayramı olup da, işçiden başka herkesin bayram yaptığı gün olduğu

link

0|0
    0|0
  • Mayısın ılk gunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...