Günün Birinde Gerçek Aşkı, SevGiyi Bulacağınızdan Umudunuz OLmasa, Kalan Hayatınızı NasıL Yaşardınız??

Günün Birinde Gerçek Sevgiyi, Aşkı Bulacağınız Konusunda Umudunuz Kalmazsa Kalan Hayatınızı Nasıl Yaşardınız?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• umut olmazsa zaten insanda war olmaz ;) ilk insanlardan bu yana umudumuzu kaybetmedik (:

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• ben hayalimi bulamamışsam hayali ben olan birine adardım kendimi en azından o gariban mutlu olsun. Beni seçtiği içinde aah etmek yerine mutlu olsun ...

0|0
    0|0
    • Ben Daha Önce Denedim Bunu Ama O Kişi Sevmediğini Anlayınca Daha Mutsuz Oluyo .s

• sevmicemi kim söledi aşık olmucam dielim ;) insna kendine iyi davranan herkezi sevebilir. Eh az buçukta rol yapabliosan sorun yok

• Yani :) Haklısın ASlında ..

• umudum kalmasa ve herhangi bir beklenti içinde olmasam geleceğe dair, yani bir sevgiliye aşk ihtimali olmasa. heralde aylarca kimseyle diyalog kurmaz sahip olduğum ilgi alanlarına odaklanır (kendi adıma müzik ve spor) kariyer manyağı olur gece işimle yatar gündüz işimle kalkardım. Hoş şu an sevdiğim ya da sevebilme ihtimalimin olduğu bir kız yok hayatımda ama ümidimi yitirseydim bir başarı manyağı idalist bir adam olur çıkardım. Hitlere bağlıyorum yine :D

0|0
    0|0
  • Aylarca banyo yapmaz traş olmaz kir pas içinde kıl yumağı gibi gezerdim hahahaha:))) Herkes benden kaçardı ne güzel :)))

0|1
    0|0
  • umudunu kaybetme. O yönde düşün. güzel gören güzel düşünür. ama hayattan beklentilerini de çok yüksek tutma.

0|0
    0|0
  • şu ana kadar bulamadım bunedena sonrada zaten bulma şansım yok o yüzden hayalinide kurmam işimle ve yaşamımla yola devam aşkı meşki unuttum artık çok geri plandalar..

0|0
    0|0
  • Aşksız bir yaşama alıştırırım kendimi. İşime, derslerime, kariyerime odaklanırım.

0|0
    0|0
  • ole bı umudum kalmadı valla ya :((

0|0
    0|0
  • İmlana bayıldım abisi. Tamam aşk iyi hoşta, aşksız hayatı oksijensiz, ekmeksiz, susuz bi' hayata benzetmişsin. Bu durumda ''Yerim aşkı'' deme hakkımı kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • her konuda mutlaka umudum vardır.günün birinde aya adım atacagıma dair bile

0|0
    0|0
  • umudum yok yinede hayatı güzel yaşamaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • onunLa birlik te ölene kadar dewam ederdim bırakmazdım onu

0|0
    0|0
  • Anne baba kardeşimle illa aşk gerekli degildir

0|0
    0|0
  • normal bir hayat sürerdim

0|0
    0|0
  • sıradan rutin bir hayat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç böyle hayaller kurarak güzelim hayatımı kendime zehir edemem Nasibimde varsa ne mutlu yoksa dünyanın sonu değil

0|1
    0|0
  • Şimdiye kadar yaşadığım hayattan bir farkı olmazdı.

0|0
    0|0
  • şu an öyleyim ve hayatıma devam ediyorum ;)

0|0
    0|0
  • Two and a half men dizisindeki Charlie'nin yasam tarzini benimserdim. Neyseki hala umutluyum.

0|0
    0|0
  • şu an nasılsam öyle

0|0
    0|0
  • yalancısını bile bulamayanlar var:( der otururum

0|0
    0|0
  • ölü gibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...