Spor salonunda dus?

Spor salonuna yeni yazildim daha once de hic gitmemistim bu yuzden duş alma konusunda tedirginim. Bir buyuk bir de bas havlusuyla gidiliyor fakat nasil dus alicaz tamamen ciplak mi giricez ve de temizlik acisindan tedirginim
. giden arkadaslar ne dusunuyor bu konuda?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç hijyenik değil. Evin suyu mu çıktı?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor sırasında terleyeceğin için yedek iç çamaşır götür.
    Duşta terli çamaşırla yikan, sonra temiz olanları giyip evine gidersin.

0|0
    0|0
    • Icerde aski yok ondann sey ettim bende nasil degistiricem diye. Disari da asamam

• Çantada duracak.
      Terli çamaşır üstüne kıyafet giyip eve gidilmez ki.

• Tamam tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 13

• :D :D :D Ben orada hayatta duş muş almam havlu ile terimi felan silerim giderim evde banyo yaparım :D :D Sardırıya maldırıya uğrarım kadınlar duşu basar eyvah üstümde don yok tüh tüh kaç kaç kameramlar :D :D

0|0
    0|0
  • Evde al

0|0
    0|0
  • bu soruya en güzel cevap ben veririm ama şu an soruyu site açıkken gördüm ama zamanım yok sen bana cevap yaz bu konuya bir açıklık getiricem

0|0
    0|0
  • Cıplak giriyosun. evde nasılsa öyle

0|0
    0|0
  • kardeşim sen iyisimi işi garantiye al ne olur ne olmaz güzelcene giyin evinde al duşunu kimin girip çıktığı belli değil

0|0
    0|0
  • Bayanlar kismi zaten, oraya giren erkegi s!!! Sen tedirgin olma rahat ol. Alirsin dusunu cikarsin. Yoksa eve gidesiye kadar cevre bakanligi tutuklar seni ))

0|0
    0|0
  • bende pek mecbur kalmadıkça almam. eve giderim

0|0
    0|0
  • duş alırken tamamen çıplak olmalısın istersen sana uygulamalı olarak gösterebilirim :D

0|0
    0|0
  • bende sırf onun için almıyorum salonda. eve gelince evde alıyorum.

0|0
    0|0
    • Bende oyle dusundum de herkes orda aliyo bilemedim ne yapsam?

• Hahah valla dogru soyluyosun beceremicem gakliba 😄😄

• Al sorun olmaz

0|0
    0|0
  • fark etmez zenginsen elbiselernle duş al :)

0|0
    0|0
  • Ya abartma gir nolcak

0|0
    0|0
  • git git de çeksinler videoya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evde nasil aliyosan oyle dus yani , ben sacimi yikamiyodum orda sadece 1 tane havlu goturuyodum

0|1
    0|0
  • Benim bir arkadaşım spora iç çamaşırı yerine bikini giyip gidiyor, duşa bikinisiyle girip çıkınca çantadaki temiz iç çamaşırını giyip eve öyle gidiyor.

0|0
    0|0
  • evinde al

0|0
    0|0
  • terliyken orda al evde duşla falan uğraşma. başta biraz çekiniyosun sonra alışıyosun milleti çıplak görünce
    hijyen konusunda da sorun olduğunu düşünmüyorum tabi salona bağlı

0|0
    0|0
  • Takıl kafana göre

0|0
    0|0
  • Bennce hijyenik değil

0|0
    0|0
  • al ben alıyorum hep

0|0
    0|0
  • yok kiyafetli dus al sen

0|0
    0|0
  • Tamamamen ciplak hhavlu alsan yeter. Ben spor salanonunda gusulde aldımı hatırlıyorum. Orasıda evdeki dus gibi iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...