Fenerbahçe Selçuk Sahinden kurtulurmu Selçuk Şahin: Avrupa'ya gidebilirim

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Selçuk Şahin, Fenerbahçe'den ayrılması halinde Avrupa'ya transfer olabileceğini açıkladı.

Fenerbahçe Selçuk Şahin, Fenerbahçe dergisine verdiği röportajda, "En büyük amacım, futbol hayatımın sonuna kadar Fenerbahçe'de oynayabilmek. Ancak burada devam edemezsem belki Avrupa'yı deneyebilirim" dedi. Tecrübeli futbolcu, G.Saray'a 2008'de Kadıköy'de attığı golü ise hiç unutamadığını söylerken, Aykut hoca ile birlikte kendisini daha güçlü hissetmeye başladığını kaydetti.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes bu ülkede selçuk şahin'e salar durur ama 11-12 yıl zarfında fenerbahçe'nin başından o kadar teknik direktör geldi geçti hiçbiri.bu oyuncuya kadromda ihtiyacım yok gönderin demedi ama ne futbolcular fb'den de diğer büyük kulüplerden de istenen verimi veremedikleri için daha 1 sezonu bile doldurmadan yollandılar.fb'nin başına gelen tüm teknik adamlar 11-12 yıldır düzenli olarak ilk 11'de oynatmasalar da zaman zaman oynatarak zaman zaman sonradan oyuna alarak yararlandılar bu adamdan.onu da geçtim bu süre zarfında milli takımın başına da o kadar hoca geldi geçti sanırım bunların arasında selçuk şahin'i milli takıma hiç çağırmayan hoca yoktur hatta sakatlık v.b durumlarda çıkıp milli takım forması ile oynadığı da oldu.şimdi ortada bu realite varken bu oyuncu asla öyle taraftarın gördüğü gibi atmaklık rezil bir oyuncu olamaz.ülkemizde herkes kendini futbol profu zanneder ama demek herkes selçuk şahin'in neden kötü oyuncu olmadığını anlayacak kadar futbol bilgisine sahip değilmiş.kendimi de ayırmıyorum ben de dahilim bu gruba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı futbolcular vardır biraz şans birazda hocanın oyun anlayışı ile bir konuma büyük tesadüflerle gelirler oysa ondan çok kaliteli futbolcular vardır ama dediğim gibi şans ve hocanın oyun anlayışı bazılarına haketmediği başarılar kazandırır ve konumlar . Mesela sabri mesela selçuk şahin mesala tayfur havutcu . Selçuk'u hangi avrupa kulübü ne yapsın ? Hadi şaş kaza transfer olsun ilk yarı sonunu göremeden geri gelir üstelik fenerbahçe'den sonra 2 yıl top oynayamaz aklı varsa gerekirse üstüne para verip Fenerbahçe'de futbolu bırakır en azından büyük kulüpte futbolcuydum orada bıraktım der .

0|0
    0|0
  • gider, gitse bile bir kaç aya geri döner..fenerdeki rahatlığı nerde bulcak,iyi oyna oynama,kadroya gir girme sesini çıkarmadığın sürece takımdasın.

0|0
    0|1
  • aman aman gitsin bize attığı golü unutamazmış beyefendi...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Selçuk sezon sonu ayrılır

0|0
    0|0
  • avrupanın nesini denicek ceket mi bu ya selcuk fenere yapıstı artık fenerde bırakır iki top yapmakdan aciz

0|0
    0|0
  • yok mk nerde gidicek ya kim alır o kamili bizde patlar anasını satıyım üstüne benim korkum bunu ilerde teknik kadroya falan alırla bir düşün bunun yetiştirdiği gençler nasıl olur

0|0
    0|0
  • sezon sonu sözleşmesi bitiyo bonservissiz gitsin yerine altyapıdan ortasaha alsınlar.

0|0
    0|0
  • selçuk gibi sansli oyuncular jubilelerini yapana kadar bir yere gitmez bir mac oynar on mac yatar hangi abrupa takımı yatan futbolcuya para verir selcuktan kurtulmak çok zor

0|0
    0|0
  • Kurtulamaz.Selçuk gitmez Fenerden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...