Erkekler için çekip gitmek bu kadar kolay mı ?

Sevgilimle dün akşam tartıştık fakat tamamen ben haklıydım fakat biraz fazla trip attım ayrılalm dedim fakat dayanamam dedi ve ayrılmadık bana o akşam çok güzel mesajlar attı aramız düzelmişti yani sabah oldu bana smsin bitceğini söyledi bende olumsuz bişey söylemedim sonra ben uykum olduğunu bugünkü derslerin çok geçeceğini söyledim o da sen yaptın ne yaptıysa dua et bitmedi dedi bende bitirseydin dedim ve o da herkes kendi yoluna baksın dedi ben sonra konuşalım dedikçe diretti böyle de bitti sizce bu yaptığının anlamı nedir ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• bunun anlamı senin yaptıgın saçmalıklar tribin ayarını tutturamazsan böyle olur yapmıyıcaksın ozaman iyi yapmış aklın başına gelsin bi..madem çekp gidemiyiceksin ilk önce ayrılalaım diyip blöf yapmıyıcaksın ozaman

0|0
    0|0
    • o da hemen kolayı seçti ama bir ilişkiyi bitirmek bu kadar kolay mı üstelik ben haklıydım akşam bana canım ciğerim diyen sabah ayrılalım dedi işe bak

• o zaten bahane ayrıyordu resmen benim ağzımdan çıkması için bekledi

• siz kadınlar şu özellikten kurtulmadıgınız sürece '' kendin trip at istemesende ayrılalım de vs sonra karsındaki ilgiyi kesince ya da ayrılalım diyince hani hiç çabalamadı kolaya kaçtı de''

mutlu olmıyıcaksınız zor .. çünkü siz karsınızdakini hem umursamayıp reddedip hemde yinede peşinizden koşan dolanan erkekler istersiniz.. çok gördüm kız çocugu reddediyo vs sonunda artık çocuk pes ediyo sonra kız diyoki madem seviyodu ne çabuk pes etti.. sen istemiyosun daha niye peşinden koşsunki mantıksız

Erkekler Ne Diyor 6

• Ayrılalım demekte sıkıntı yok yani

0|0
    0|0
  • hayır kolay değil erkek bayan ile alaksi yok sevip sevmeme ile alaksi var

1|0
    0|0
  • değer vermiyorsa arkasına bile bakmaz. bir sigara yakar.. çeker gider

0|0
    0|0
  • kızlar trip atacak vakitlerini başka hobilerle değerlendirseler herkes rahat edecek

0|0
    0|0
  • bunaldım çocuk sanırım kafayı sana takmış

0|0
    0|0
  • erkekler için değil sevmeyen taraf için çekip gitmek her zaman kolay olmuşturç

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öç almaya çalışmış..sen ayrılalım diyince üzülmüş aynı acıyı sana çektrmek istiyo çünkü ayrılmayacağını ayrılırsan üzüleceğini biliyoooo resmen intikammm sinir oldum çocuğa..ama pişman olcak adımmm kadar eminmmm merak etme uzun sürmez...

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum bakalım hayırlısı :)

• haklısın tabiki küçük bir sorunda çekip gidicek demek ki belkide böylesi hayırlısıdır canım ama dönüceğini hissediyorum sanki

• kesin döner ...pişman olcak...

• bahane arıomus ıste dengesz bunlar yaa herseyden sıkılıolar

0|0
    0|0
  • Sinirden demiştir oluyo öyle

0|0
    0|0
    • ama herkesin de sabrı bir noktaya kadar resmen bidaha rahatsız etme dedi

• sevmeyene kolay cekip gitmek.o bekliyomus neyapsada ayrilsam diye.kacan kovalanir gitme ustune.unut gitsin

0|0
    0|0
    • haklısın zaten son bir kaç gündür bir soğukluğu vardı

Yükleniyor...