Yıldönümü hediyesi çok mu klışe ?

arkadaşlar sevgilimle 1. yılımız doluyor ve o iki aydır bir hazırlık peşinde. bende onun sürprizine karşılık vermek istiyorum. hani şu "x seni çok seviyor" diye video hazırlanıyor ya ondan hazırlasam. ben prodüksiyon şirketinde çalışıyorum bu nedenle çok profesyonel bir video hazırlarım ama çok mu klışe ?

şimdiye kadar yaptığım sürprizler: animasyonla tanışmamızın videosunu yaptım. ilk bir ay boyunca olan mesajlarımızın hepsini küçük kağıtlara yazdım. bir hırka aldım içine 100 tane doğum günü mesajı yazdık not kağıtlarına döküldü hepsi giymeye çalışırken :)) gömlek aldım. doğum günün kutlu olsun diye fotoğraflarımızla ve bizi hatırlatan anıların fotoğraflarıyla bir video hazırladım. 10 tane arkadaşıma beklemediği bir anda "x seni çok seviyor" diye mesaj attırdım. ona sevgimi anlatan bir blog hazırladım. 8 tane a4 kağıdını bantlayıp ferman gibi bir mektup yazdım uzadıkça uzayan. pamuk şekerin üstüne sen bundan daha yumuşak kalplisin, çikolatanın üstüne sen bunlardan daha tatlısın yazdım. ülker çekmece çikolatanın içine hayatımın anlamı seni çok seviyorum iyi ki varsın yazdım. bir kravat ve kol düğmesi alıp bunları düğünümüzde üstünde görmek istiyorum yazdım. kendim fotoğraflarımızı albüm haline getirdim. daha aklıma gelmiyor, hem yaptıklarımı bilin hem de sizlere de fikir olsun diye yazdım, hoşçakalın :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben o çocuğun yerinde olsam çoktan kaçmıştım. Kaçmıştım diyorum bak dikkat ediniz, erkekler bu kadar vıcık vıcık sevilmeyi sevmez arkadaşım rahat bırakın biraz. Bebek mi seviyosunuz kızlar ?

0|0
    0|0
    • canımm herkesin karakteri farklıdır. bende adamına göre davranırım her şey karşılıklı yani hem o fazlasıyla hakediyor her şeyi, her şeyin en iyisini...

• eyyyk ben kaçıyorum burdan...

Erkekler Ne Diyor 2

• çok olmasa da klişe, profesyonel olması haricinde

1|0
    0|0
    • şu youtube dakilerden daha iyi bir şey çıkarırım yani, bir de ya şirket yeni bir reklam filmi çekti aşkım al bir izle benim içime sinmedi diye vercem CD de

• ben bir kısmını atlamışım ) o iki aydır yaptığı hazırlık seni terketme hazırlığı olmasın ! içime doğdu bak. sürprizleri de biraz abartmışsın onları da yeni okudum. bu son sürprizin yeni bişey değil daha önce de yapmışsın.

bi dağ evi tut bir haftasonu geçirin hepsinden iyi ) hiç uğraşma video mideo ... hatıra olarak kalsın dersen o başka

• yok yok :)) arkadaşlarımla tşört bastırmışlar ne bilmiyorum ama konuşmalar geldi kulağıma da ordan uyandım

• Ben eski hatuna, 1 yılda 9 özel gün hediyesi aldığımı biliyorum. Kaldırsınlar özel günleri sadasda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...