52 gün oldu gelmedii hala!!!

Daha önce hikayemi burada anlatmıştım fazla uzatmak istemiyorum..

Çok sevdiğim evlilik planları yaptığım ilk aşkım beni terketti sadece haklı olduğum halde söylediğim bazı sözler yüzünden ayrıldı benden.çok yalvardım ama affedemem dedi telafisi olmayan hatalar oldu diyor oysaki onun için herşeyi yapıyordum hep yanındaydım.iş yerine çiçekler gönderirdim ve daha bir çok şey bütün ark.ona imrenirdi oda çok mutlu olurdu.. ona en son seninle hep buluştuğumuz parkta ve o bankta seni her gün 18:00 18:30 arası bekleyeceğim dedim gelsende gelmesende. ailem ark.hepsi bana yapma diyor değmez diyorlar ama dayanamıyorum.52 gün oldu gelmedi hergün yağmur çamur demeden ordaydım daha ne kadar dayanacağım bilmiyorum.neden hep filmlerde olur mutlu sonlar.çok dua ediyorum ama gelmiyor.buraya neden mi yazıyorum bunları bilmiyorum belki görür bir umut.. Hoşcakalın..

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• üzüldüm açıkcası.vaybe hergün gidip bekledinmi cidden.bence yapma artık gelecek olan adam o hafta gelirdi

0|0
    0|0
    • Gidiyorum hergün bir umut gelirde beni göremezse diyorum ve onun için gidiyorum..

• Belki haklısın ama geceleri uyuyamıyorum bir insan her gece ağlarmı.. bence çok mu istiyorum bunu.. şuan için bir ölü gibiyim 5 vakit namaz kılanda biriyim biliyorum Allah da bu durumumdan hoşnut değil belkide benim için hayırlı değil ama maalesef kendime engel olamıyorum

• bence hemen yeni birini bul ve hayatına sok bukadar bağımlı olma.seni sevmeyeni sende sevme yazık ediyorsun kendine

Kızlar Ne Diyor 3

• şaka yapıosun dimi?

0|0
    0|0
    • o kadar çok isterdimki şaka olmasını..

• Herşey bu kadar iyiydi ve o gitti öylemi ?! Sebepsiz kuş uçmaz dostum...

0|0
    0|0
    • Sen yapma bari yaa..

• Ben 5 yıllık sevgilimi terk ettim bana küfrettiği için , o yüzden sen ve senin gibileri anlamdım anlamayacağım... Hoşçakal

• Haklısın arkadaşım..

• ben 7 sene oldu halen bekliyorum... umidim kalmadi ama olmuyor iste bekliyorum gelir bir gun diye gec olmadan sabir sabir ya da vazgec

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah her bayana senin gibi yürekten seveni nasip etsin.. ama o kız seni sevmiyor be kardeş belli ki sana liyakat değil.. vazgeç derim zira kimse vazgeçilmez değildir..

0|0
    0|0
    • Evet haklısın arkadaşım ama şu an elimden başka bişey gelmiyor.belkide burada ve bu yorumlarınız sayesinde biraz kendimi toparlıyorum tsk ediyorum hepinize..

• bana göre hoşlanma,beğenme ve üstün beğenme vardır aşk yoktur.. anca ilahi aşk vardır. zamanında bende senin gibiydim 3 günde bir gidiş gelişi 200 km olan yolu katederdim bir kız için.. vazgeçilmez sanırdım,tutkuyla bağlıyım sanırdım ama öyle değilmiş kendimi kandırmışım.. yazık etmişim boşa giden zamanıma..

• salla bekleme onu ya başkasını bul sen

0|0
    0|0
  • haklı oldugun halde yalvarman anlamsız gereksiz yalnış ... kendini ona muhtaç göstermişsin.

0|0
    0|0
    • biliyorum ama kalbime söz geçiremiyorum..

• haklısın ama benim için artık çok geç yinede teşekkür ederim yorumun için.

• eyv hocam bol şans.

Yükleniyor...