Bir an için gözlerinizi kapatın ve düşünün?

burada her gün " sevdiğim kıza açılamıyorum YARDIM" isteyen beyleri görüyoruz.

Ben kadının teklif etmesini doğru bulamıyorum. ama tabi ortamına göre değişedebilir bu durum?

Peki baylar şu an hoşlandığınız, beğendiğiniz kız.. gözlerinizi kaparın ve hayal edin.. size gelip teklif etse?

NE DÜŞÜNÜRDÜNÜZ?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben kötü düşünmem. Aşk insanın içinde saklayacağı bir şey değildir. Her kim diğerine karşı bir şey hissediyorsa gidip lisan-ı münasip ile söyleyebilir. Bunda yanlış ya da yadırganacak bir şey göremiyorum. Gerek kadın gerekse erkeğin bunu söylemesi son derece normal ve ayıp değil. Ama Türk toplumu ataerkil olduğu içni bu sanki erkeğin göreviymiş gibi addediliyor. Bence bu rahatsız edici. Ayrıca kadınların yetiştirilme tarzından dolayı bunu dile getirmeleri ayıp olarak nitelendiriliyor ki bence bu da çok saçma. Hoşlandığım kadın ile ben zaten gidip konuşurum ama o benden önce davranıp gelir ve söylerse de hiç tadırgamam tam aksine modern ve mert bir kadın olduğun düşünürün ve ona verdiğim değer bir kat daha artar.

0|0
    0|0
  • Bir kız bunu yapmasın ne olur.

2|0
    1|0
  • Onun bana teklıf etmesını ıstemem ole bısey olursa yapamam benım erkeklıgım nerde kaldı erkek adam gıder acık acık konusur boleyken bole bak yavrum der ya tutar elınden mutluluga uzanır ya da naştı kovala :)

0|0
    0|0
  • Hoşuma giderdi zorlaştırmayınız kolaylaştırınız lafınının oluşması iyi bişey daha kolay olur du :D

0|0
    0|0
  • valla bana hoslanmadıgım kızdaşu angelıp teklıf ets dusunurum bayadır boşum tak ettı gari...kendım teklıf etmeyı sevmem genelde hep bana etmıslerdır ego durumu :D

0|0
    0|0

• kimse bu gibi şeleri görev kabul etmemeli ve karşı tarafa görev kılmamalıdır.

insan içinden geldiği gibi yaşamalıdır ki KEŞKE demesin.

1|0
    0|0
  • Gözümü kapattığımda beğendiğim bir kız gözüme gelmedi..

0|0
    0|0
  • postu ucuza verdi derim :)

0|0
    1|0
  • ne düşüncem allaım dualarımı kabul etti derim:D

uğraştırmadı beni allah razı olsun derim nan ondan yeminne bak:D

0|0
    0|0
  • birini beğenmiyorum ben ne yapıyım ?

0|0
    0|1
  • tekliflere acıgım hadi bekliyorum :)

0|0
    0|0
  • Gayet hoş şeyler düşünürüm abisi. Hatta medeni cesaretinden dolayı değeri katlanır.

1|0
    0|0
  • nasıl bir teklif bu?

0|0
    0|0
  • gelip bana telklif etse, çikolata fabrikası sahibi olduğumu sandığını düşünürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...