Tarıh tekerrurden ıbaret mıdır?

link evet tarıh 3 nısan 2001 Galatasaray 3 Real 2 . ee tarıh tekerruden ıbaretmı? gene 3 Nisan gene real

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• tabiki zaman durur durur kendini tekrar eder...

1|1
    0|0
  • Koydum Elimi Kalbime, Hisset Madrid’de!...

İnşallah yarın da 2001 de ki gibi olcak... 5***

1|2
    0|0
    • kalp olayı shalke de tuttu sırada madrıd bakalım nolcak

• Ewinden arabamdan olacaksin

Soyle yapalim mi? Real yenerse sende fenerli olcaksin..? Uyeligimi iptal edemem daha mudo hediye cekimi almadim kih kihhhh

• Pufff :// bi' an ahmet cakar gibi gaza geldim ama galatsaraya sans vermiyorum, verdigim sozun arkasindayim..

Biz yine senle carsamba mac baslamadan son kez konusalim, belki 90 dk. Sonunda uyeligimi iptal etmis olabilirim..

• İnşAllah oyunda aynı olur

1|1
    0|1
  • bu yoksa bir illuminati mi?

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Tahminim real madrid 4-5 gibi bir gol sayısına ulaşacaktır.

0|3
    0|0
  • okunmuş şekerde fayda var..

0|1
    0|0
  • İspanyada real madrid yener, ama istanbulda galatasaray herşeyi yapabilir tabi fark yemezlerse.

0|1
    0|0
  • yahu nekadar büyüttünüz bu galatayı yaa akşam istemem ama döşeyecekler işte

0|1
    0|1
  • Galatasaray yensin galatasaryli olcam o derece iddaaliyim.. ( ahmet cakar mode is on)

0|1
    0|0
    • :) Hatırlatırım bunu...

• mac kac fark bıter bende bahse dahıl olayım barı.

• Ahahah :)

Tamam sen şans verme yarın son kez konuşuruz... ;)

• olabilir belli mi olur

1|1
    0|1
  • R.Madrid 1.10 - beraberlik 5.50 Galatasaray 9.00 Hakikaten tarih tekerrür edicek. Hee.

0|1
    0|1
  • keşke ilk maç istanbulda oynansaydı. daha umut verici bir sonuç çıkardı

0|1
    0|0
    • bence ora once olması daha ıyı . bakarsın ıyı bır sonuc alırız ıstanbula daha net hazırlanırız

• real de ıntıkam duygusu var saldırırlar ılk 15 dk da bı gol yerız kesın ama ılk yarı 1-0 falan bıterse beraberlık olabılır gıbıme gelıo. ben 3 farka olasılık bıle vermıyorum abı. bahıslerım hep tek fark ve beraberlık.

• bende ciddi fark olacağını sanmıyorum ama 2-0 bile olsa çıkarmak kolay değil. inş. dediğin gibi olur ben o kadar iyimser bakamıyorum

• tarih tekerrur etmez hatalar tekerrur eder

Adullhamithan

0|1
    0|0
  • iyiki bir real madridi yendiniz diye hatırlayıyorsunuz ikidebir gsliler o gün real madrid güzel oynamadı sizi ciddiye almamıştı o yüzden yenildiler 2001 yılında yendiniz diye yarında yeneceksiniz diye bişey yok ronaldonun mesutun alansonun eli armut toplamıyacak reali bu kadar hafife almayın malaga gibi schalke gibi size eşit bir takım değildediğim gibi fark olmaz gs kolay teslim olmayacak ama real madrid alır bu maçı

0|0
    0|0
  • hayalle yaşamaya devam

0|1
    0|0
  • Eski galatasaray bu galatasaraydan daha iyidi.

Ama eski Real bu Real'dan daha iyi değil.

Anlayabilene saygılar. :D Yenicez diye hayallere kapılmayın.

Ama 3 Nisan olayı güzel şans.

0|0
    0|0
  • mümkündür

1|1
    0|1
Yükleniyor...