İstemeden Birinin Günahını Aldığınızda O Kişiye Tepkiniz Ne Olurdu ?

Aslında tek sorun ön yargılarımızın bize oynadığı oyun . hep tek yönden bakma isteği acelecilik erkencilik bana sorarsanız Ben mesela gider böyle bir durumda kendimi çok mahçup hissedip o kişiye karşı sorumlulugumun farkına varardım ve gider özür dileyip gönlünü almaya kalkardım ...

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bende özür dilerim, ama yargılamam kimseyi, çok nadir olur bu.. Olursa da giderim dilerim yani insanlık hali napalım :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kendimi o konuma sokmam işte.

önce dinlemeyi öğreneceksn.

0|0
    0|1
  • Anlamadim ya

0|0
    0|1
  • bu önyargılarımızın sebebı hep bır oncekı yasadıgımız ınsanların kısılıklerınden kaynaklanıyor hep bir şüphe soru işaretlerı acabalar .. tbıkı cok kötü bişe özür dilerdim mahçup şekilde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben günah değilde ahını almıştım zamanında.. Günlerce kez aradım kendisini.. Günlerce kez helallik istedim.. Sonunda Hakkını Helal etti içim rahatladı.. Bugünün işini yarına bırakma..

0|1
    0|0
  • Eşşeklik yaptım özür dilerim derdim zaten karşındakininde bir özürden fazlasını beklediğini düşünmüyorum yapabileceğin sadece bu.

0|1
    0|0
  • kızsa küçük bir çiçek hoş sözler ile gönül alma fasılı ama erkek ise git direk özür dile hatanı söyle zaten o kadar çok umursamaz özür diledikten sonra

0|1
    0|0
  • genelde alırım gunahlarını. ama abartmam o yuzden ozur dılenecek bır durum yaratılmaz

0|0
    0|0
  • epey üzülürüm bir şekilde telafi etmeye çalışırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...