Bacaklarimin boyle olmasi icin hangi egzersizi yapmam gerek?

Kastım incelik ya da kalinlik degil. Bu mankeninki gibi belinden sonra hafiften yanlara dogru kalinlik var sonra o incelmeye basliyo yani bu sekilde yanlara hafif cikinti istiyorum hangi egzersizi yapmam gerekBacaklarimin boyle olmasi icin hangi egzersizi yapmam gerek?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın Shopu Var Bu Fotografta.

0|1
    0|0
    • Kendisi victorias secret mankeni. Artist artist yorum yapmaya calisirken rezil olmayin. Ayrica sama shop var mi diye sormadim.

• Off Tamam Taamam

• @IsaaaaBlaBla hiç gülecegim yoktu la :D kezmanlık he :D

En İyi Kız Görüşü

• İyide bacaklar güzel değil ki

1|0
    0|0
    • Bacaklar guzel mi degil mi diye sormadim bu bir ikincisi de kendisi victorias secret mankeni yani kezban kezban yorum yapmayi kesin.

• Bir de kadın dayanışması diye bağırırlar sosyal medya da. Sen gelmiş hem cinsine kezban diyorsun. Fizik bu bozulur düzelir Allah karaktere zeval vermesin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Hangisi gibi

0|0
    0|0
  • bu kadar uzun boylu değilsen fazla zorlama beyni yakrsın

0|0
    0|0
    • Boyum uzun ama uzun boylulukla bacaklarin incelik-kalinliginin seklinin baglantili olmadigini iyi biliyorum. Sacma sapan yorum yapacaginiza yapmayin.

• Tabi belli profilden omuzlarin hic mi genislemedi spor yaptin da 😂

• omuzlarım yeterince geniş canımsı sen kendi bacaklarınla ilgilen

• belliki senin bacak kes atlık bişey, sktr et sagdakı karıyı öncelik al sen

0|0
    0|0
  • Bunlar özel üretin 100 yıl spora gitsem böyle olamazsın :D

0|0
    0|0
  • Thigh gap mi yani?

0|0
    0|0
  • Tengri vergisi :D

0|0
    0|0
  • Kim bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Squat

0|0
    0|0
  • Bu da çok ince ya

0|0
    0|0
    • Bacaklar nasil diye sormadim?

• Bacaklarimi gormedin zaten ve bacaklar ince degil. Baliketlilik adi altinda sisman olmak istemem daha da kalinlastirip.

• daha da kalınlaşmasını istemiyorsan şekillendir anlattığına göre bacağın bu hanımdan kalın zaten şekillendirmek için squat çalışabilirsin evde ben faydasını çok gördüm basen ve kalçayıda sıkılaştırıyor

Yükleniyor...