5000 Erkek (!) Müracaatta Bulunmuş. Bu Nedir?

Şevkatder derneği başkanının Taksim de yaptığı basın açıklaması:

“Yetkililere demiştik ki, ya kadınların viziteyle köle gibi satıldığı genelevleri kapatın ya da nasıl siz erkeklerin ihtiyacı var diyorsanız o halde kadınların da müşteri olarak gideceği, erkeklerin vesikalandırılıp vizite ile satılacağı, erkek genelevlerini açmayı siz meşru görmek zorundasınız diye müracatlarımız oldu. 5 bin erkek, erkek genelevinde çalışmak istiyorum diye arıyor. Dernek olarak telefonlara bakamaz hale düştük. Madem kadınların köle olarak satıldığı ve erkeklerin müşteri olarak gittiği yeri meşru olarak görüyorsunuz o halde kadınların ihtiyaçlarını da düşünün.” diye konuştu.

EN ÇOK SORULAN SORULAR

Dernekten geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada, konu ile ilgili kendilerine ulaşanların en çok sorduğu sorular şöyle sıralanmıştı:

-İşsizim,çok zor durumdayım,ben de erkek genelevinde çalışabilirmiyim,bunun için nereye başvurmam gerekiyor

-Erkekler de kadınlar gibi vesika mı çıkaracak

-Genelevden çıkmak istediğim zaman istediğim zaman çıkabiliyor muyum

-Erkek genelevinde vizite ücreti ne kadar olur,patronun payı,devletin vergisi ne kadar olur bana ne kadar kalır,emekli olabilmek için kaç yıl çalışmam gerekir

-Erkek genelevinde güvenlik olacak mı,namus cinayetine maruz kalabilir miyim

-Genelev yaşamını bırakmak istediğim zaman ,rahatça bırakabilir miyim,genelev mafyasının bir baskısı olur mu?”

-Evli erkekler de genelevde çalışabilir mi?

-Vesikalı genelev erkeği olmak çocuklarımın hayatını nasıl etkiler,çocuklarımın bazı özel mesleklere girmesinde vesikam olumsuz etki yapar mı?"

Ne hallere düştük...

***yorumsuz..***

0|0
11|29

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşların dediği gibi cahillik diz boyu.

şimdi o başvuru yapan insanlar karşılarına adriana lima geleceğini sanıyor herhal. lima gibilerin böyle yerlere ihtiyacı olmaz. niye para versin?

aids denen hastalık var. bundan bi'haberler.

işsizlik almış başını gidiyor, toplumun psikolojisi de bozuk haliyle. böyle saçma sapan insanlık dışı başvurularda bulunuyorlar.

bana sorarsan ne bayanın ne de erkeğin bu işlere girmesi tamamıyla hayvanlık. vücudunu pazara çıkartıyorsun, isteyen istediği kadar alıyor. böyle terbiyesizlik böyle ahlaksızlık olmaz. kendine saygıdır bu. para için rezil olmaktır.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Tamamen gereksiz bir söylem olmuş. Çünkü bir kadın bir erkekle cinsellik yaşamak isterse yaşar zaten. Gittiği barda veya oturduğu ortamda bir şekilde erkeğin onunla ilgilenmesi için ufak da olsa cilve yapabilir. Yaşlı kadınların zaten her zaman etrafında erkekler oluyor para için. Olmazsa zaten jigololar var. Erkekler zaten gayri meşru olarak bunu sürdürüyorlar. Söylediğim gibi cinsellikte güçlü olan taraf her zaman kadındır. Bir kadın bir erkeği her zaman bulabilir ama bu durum bir erkek için her zaman öyle değildir. Bunun dışında kadınların cinselliği yaşamak istemesini anormalleştirmenin de hiç bir anlamı yok. Kadın da insan ve onun da ihtiyaçları var. Birlikte olduğu erkekle birşeyler yaşayabilir bu da gayet normal, hayatında birisi yoksa da yaşamak isteyebilir. Yahu insanız, kedi değiliz Mart ayından Mart ayına (ki aslında yılda 3-4 kez) sadece yavrulamak için çiftleşelim. Cinselliği genel ev bazında da yaşamak tamamen yanlış zaten. Bu kadar erkeğin başvurması gayet normal çünkü toplum baskısı yüzünden cinselliği yaşayamayan bir sürü erkek var ki sırf bu sebeple evlendirdikleri kızın ilk gece belini kıran çobana da çok şaşırmamak lazım. Yurtdışında okullarda cinsellik dersi verilirken bizim okullarımızda lisede sperm diyen hocanın yüzü kızarıyor. Bu yüzden tam anlamıyla eğitim verilmesi gerekiyor. Biraz gerçekçi olalım ve gerçekçi bakalım. Tabulaştırılacak bir durum yok. Gayet doğal, içgüdüsel ve hormonların getirdiği bir durum bu...

0|1
    0|0
  • Bu cehaleti gösteryor neden?

1 --namus diyince sadece kadın ve kadın cinselliğini anlayan bir toplumuz

2-- erkeklerimiz en kolay ve en zevkli meslek olarak bunu görürler ve birde bir genelevdeki kadının tam tersine kendini reklam yapar ve işleri ile övünürler

3-- cinsel yolla bulaşan hastalıklardan ya da para ile bir kişinin hizmetinde çalışmak gibi onursuzca bir işi bile beyin yapları elvermediği için onursuzluk olarak algılayamazlar

3|0
    0|0
  • Toplumun gerçek yüzünü gösteren trajikomik bir olay aslında..Her zaman derim bu toplum gerçekten sahtekar bir toplum..Bir kadını seks kölesi olarak kullanıp sırtından para kazanacaklar ve devlet de bundan vergisini dahi alacak ve sonra kadına orupsu diyecekler bu gerçekten haysiyetsizliğin ta kendisidir.

Seks doğal bir dürtüdür satılamaz. Genelevlere giden erkekler de fahişe ruhlu olmazsa kadınları bu hale getiren puştlara destek olduklarının bilincinde olurlardı ve gitmezlerdi. Bir zamanlar ben de fahişe ruhluydum, gittim ama sonra çok pişman oldum. Kadınların o halini görünce içim yandı ve bir daha da gitmedim.

İnsanlarımız sahtekar çünkü, nasıl olsa böyle birşey başkasının başına gelmiş, nasıl olsa kendisi çok namuslu kendi tabiriyle.. ruhu puşt olanın hayatı da puşttur..

Bir ara biri; genelevler olmasa millet birbirini s.iker demişti, ben de ona çok ağır konuşmuştum o halde kız kardeşinin orda çalıştığını hayal et demiştim de kızarıp bozarmıştı. İşte böyle..

3|0
    0|1
  • aslında kadınında ,erkeğinde böyle kendini pazarlaması çok ilkel bir yaşam hala bu devam ediyorsa devlet kendini sorgulamalı

2|1
    0|0
  • ağır işçilik herkes altından kalkamaz

1|0
    0|0
  • eşitlikçi kadınlar daha ne isteyecek bakalım...

0|0
    0|0
  • adam inşaatta, belini kemeriyle sıkıştırmış ki mide fıtığı olmasın, sırtında çuvalı bacakları titreye titreye yük çıkartıyor, bir diğeri madende, başkası tersanede .. hepimiz bedenimizi, emeğimizi, iş gücümüzü, bilgi ve becerilerimizi satmıyor muyuz? sevişerek para kazanabilme imkanım olsaydı neden bu durumdan faydalanmayayım ki?

0|0
    0|0
  • Bu kadinlar geneleve giden erkegi kucuk gorur sonra bizim icin de acilsin biz de gidelim derler..kim ironi acaba... ayrica kadin ticareti basit bir gercek degil

Genelevlero kapatalim kapatmazsaniz erkekleri de orpu yapariz diye tehdit etmekle bu is cozulmez.. o konusan baskan herkimse laff salatasini birakip gercekten cozum icin icraata kalksin veya gerelli birimleri hareketlendirsin ucururlar onu deyip siradan bir kelime kullanayim.. hangi mafya tamamen ortadan kaaldirilmis ki bunlar kaldirilsin

0|0
    0|0
  • Genelevler kapatılsın zaten artık ihtiyaç kalmamamış

1|0
    0|0
  • bir erkek bunun için bulunmaz bir yakup olduğunu düşünebilir amakanımca 1 aydan sonra yeter artık der :D ama mantık açısından doğru erkekler genel eve gidip işini görebiliyorken kadınlar böyle bir şey isteyince neden yapamıyor ? ki kaldı kadınlar erkeklere oranla daha az tatmin olan canlılardır :)

0|0
    0|0
  • Öyle bir yer açılsın 1 tane kadın içeri girip pazarlık yapsın p**evenkle işte o an bu dünyadaki zamanım dolmuş benim diyip atlarım köprüden

0|1
    0|0
  • milletin hali meydanda, sitedeki soruları vb görüyoruz. 5000 az bile olmuş sdfsdf

1|0
    0|0
  • bu erkeklerimiz varya deli ya uçkur sevdasında gidip genelevde çalışacakmış git çalış gör dünya kaç bucak milletin gözünde hayat kadını veya erkeği olmak sadece 10 diş sıkımak sanılıyor yazık bu zihniyete ya yazık

1|0
    0|0
  • "eğitim şart" )

1|0
    0|0
  • işsizlik dizboyu

1|0
    1|0
    • çalışana iş çok, herkes kolay para peşinde :S

Bu memlekette herkes masa başı rahat iş arıyorda ondan işsiz.

• Sen de haklısın bir bakıma

• 2 beyin hücresi kalmış bunları düşünenlerin. onlar da sadece yemeye ve sıçmaya yarıyor muhtemelen. Saçmalığın daniskası şu. Tamamen fuzuli bir geyik olarak algılıyorum, ciddiye almama mantığım elvermiyor çünkü gerçekten.

0|0
    0|0
  • Beyinlerine oksijen gitmiyor ki

1|0
    0|0
  • bütün inşaatcılar işte başvuru yapmış

0|0
    0|0
  • hollanda ve fransada var gormusttum ve cok da gıdılıyor kadınlar tutuyor o yerlerı ama turkıyede zor ahlak kavramında guvenlık acısından ve dıger konularda ama malzeme bol hattta turk calısacak kısıler arıyorlardı haberlerde duymustum

0|0
    0|0
  • eşitlik diye bas bas bağırıyoduz alın size esitlik :)

0|0
    0|0
  • İsteyen alır, isteyen verir, isteyen gider, istemeyen önünden geçmez.Ne bu yaygara..

0|0
    0|0
  • Nereye başvurmam gerekiyor, bana kontak bilgileri gönderebilirmisin ?

0|0
    0|0
  • noluyo la..?

hen süsecez hem paramı vercekler

beni de yazın beeni deee

ahahahah

0|1
    0|0
  • Başvuru formum nerede ?

0|0
    1|1
  • Vay anasını arkadaş :) Benim milletimin aklı meğersem fermuarının içindeymiş ya :)

0|0
    0|0
  • Eve iş getirilmedigi sürece sorun olmaz heralde :))

0|0
    0|0

• önce evli erkeklerin başvurularını değerlendirmeliler:P

0|0
    0|0
  • Şu adamın telefonunu nerden bulabilirim. :D

(Yukarıdaki yazı şakadır, ciddiye almayınız.) :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• valla kadından ziyade hemcinslerinin müşteri olarak geleceğini göze alarak girmeliler işe ortalık ibn.. kaynıyor :))

2|1
    0|0
  • Tayipden yorum bekliyoruz fjhggjdgf

1|0
    1|0
  • Ohaaaa!

Saçmalamasınlar abi resmen tezeği tezekle temizlemeye kalkışmak denir buna.

Ben istemiyorum genelev falan erkekler zaten iyice şaşırmış genelev gibi yaşıyorlar bütün ilişkilerini ne gerek var ya.

Böylelikle kalkıp erkek ile kadının denk edeceklerini mi sanıyorlar.

Yine aşağılanan kadın, yine sıkıntısı kadını bulur.

Yok arkadaş saçmalık ötesi yok.

1|0
    0|0
  • Yuh.. hem seks işçiliği yapanlara demediklerini bırakmazlar. Hem de mesleğe göz dikerler.:))

2|0
    0|0
  • ahaha her kusu d.ktik bir bu kalmıstı tam oldu =D

2|0
    0|0
  • yurdum erkeginin "prezervatif kullanmak sart mı?" diye sormadıgına sasırdım su an

3|0
    1|0
  • Pes diyorum başka da bişey demiyorum!

2|0
    0|0
  • mükemmel olur bence.. sız erkekler nasıl kı ıstedıgınızde bır hayat kadınına gıdebbılıyorsunuz. bız neden herhangı bır erkege gıdemıyoruz ? hı

0|0
    1|0
  • : ) ) ) )

0|0
    0|0
  • yani :):):) biraz mantıklı olsunlar lütfen yaa

İnsan bedava bulabileceği bir şeye neden para ödesin ki :P

0|0
    3|0
  • Hehe :) iyidir ya çeşitlilik olur...

0|0
    1|0