Ayrıldığım sevgilimle bundan sonra ne olur? Lütfen bana akıl verin..

aralığın 2'sinde tam 2 ay dolmuş olacak ayrılalı.Aslında sakin bir ayrılıktı bizimki.6 aylık bir ilişki her şey muhteşem ama aile sorunları tahammülsüzlükler filan yedik bitirdik birbirimizi.Ayrılmak istedi kabul ettim.sonra çok geri döndürmeye çalıştım ilk hafta olmadı.Sonra ayrı kaldığımz sürelerde 2 kere konuştuk ama olmadı.Bıraktım peşini tam unuttum derken hayatımı düzene sokarken telefonumda bi mesaj 'seni özledim sarılmak istiyorum seni görmek istiyorum'.. Heyecanlandım tabi 2 gün soğuk davrandım sonra buluştuk gayet sıcak geçti aynı kaşıktan yemek yedik başını omzuma dayadı filan evine bıraktım.2 ay olmuş görmeyeli özledim ama belli etmedim sarılmadım aklı başına gelsin istedim.Sonra ertesi gün sordum ne hissettiğini.Hiç bişi içimdeki herşey bitmiş dedi.Şok oldum bikere daha yıkıldım.2 ay geçmiş birbirimizi görmeyeli.Madem sevmiyosun Neden buluşmak istedin? neden sıcak davrandın? tam unutuyorum derken neden çıktın geldin bidaha yıktın..Artık çok yoruldum onu ne anlayabiliyorum ne de bundan sonrasını düşünebiliyorum.Ama tek bildiğim çok kızgınım çok öfkeliyim..Lütfen Akıl verin..

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen soguk davrandigin icin olabilirmi acaba ?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum :/ olabilir mi

• 8 gün geçti bu olayın üzerinden bakalım.Teşekkür ederim fikirlerin için

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• kötü olmuş bu xs kızın kafası karışmış belli ki.ama böle de yapmamalıydı.insan biraz karşısındakinide düşünmeli.kendini onun yerine koymalı. belkide sen ona sarılmadığın içindir.aklı başına gelsin die sarılmadın.oda benden soğumuş artık deyip bırakmış olabilir

0|0
    0|0
  • bu soruyu daha önce sormuştun.yerleri bile değişik değil kelimelerin.

0|0
    0|0
  • Sen bunu sormuştun daha önce sanırım. Aralığın 10da da tam 2 olcak ayrılalı mesela ama ben üzülmüyorum geri gelse bile istemiyorum..onun kafası karışmış belli ki..sinirlerine hakim olmaya çalış..yıpratma kendini o onun dengesizliği...

0|0
    0|0
  • Devamlı aynı soruları soruyorsun cevabını vermiştim bunun .

0|0
    0|0
  • Unut bu kızı kardeş böyle bir kız olmadı bunları yaşamadın. Bunları düşünerek halledemezsin olmuş bitmiş.

0|0
    0|0
  • sen bu soruyu sormuştun sanki?

0|0
    0|0
    • evet sormuştum düşün düşün bidaha sordum kusura bakmayın çok öfkeliyimm

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir tane böyle bir soru vardı kız sormuştu aynen şöyle diyordu. Eski sevgilime sadece sarılmak istiyorum. Diyordu yani içindekiler bitmiş sadece o sarılmak hissi ona iyi geliyor bu amaçla seni kullanmış oluyor ama sıkma canını bir daha arama sorma değiştir numaranı önüne bak

0|0
    0|0
  • Çocuk aids bence. Kaşığa dikkat

1|1
    0|0
Yükleniyor...