Erkeklerin biyolojik kaza olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Valerie Solanas erkeklerin biyolojik bir kaza oldugunu, hayatlarının tüm amacının dişi olmak oldugunu söylüyor. Ona göre y kromozomu tamamlanmamıs x kromozomudur.

link

Kendi sahsi fikrimi söyleyeyim. Valerie Solanas gibi erkekleri katletmeyi düşünmek insanlık dışı. Kadınların size ihtiyacı olmadıgını düsünüyorum ama. Para kazanabiliyoruz, ev işi yapabiliyoruz, yemek yapabiliyoruz, tamir yapabiliyoruz...Liste uzatılabilir. Cocuk konusuna gelince herhangi biriniz evlenmeden de buna ikna edilebilir ki sizsiz de yapılabiliyor artık. Yeter ki uygun anınız yakalansın. Aksine siz kadınlara mecbursunuz. Bizsiz hicsiniz. Evlenene kadar işlerinizi anneniz, evlendikten sonra karınız görüyor. Tek yasadıgınız zamanlar icler acısı hal içinde oluyorsunuz. Kadınların hemen hemen hepsinde bu düsünceler az cok var. Bizi toplum baskısı sayesinde elinizde tutuyorsunuz.

Saygılar.

0|0
8|23

En İyi Kız Görüşü

• Oyle bir hikaye var evet. Hatta erkek memesinin hicbir ise yaramadigini, memeucunun bir ise yaramadigini soyleyenler de var. Evet emzirmiyorlar. Ancak meme kanseri oluyorlar komik bir sekilde.

Dogrulugu tartisiliyor mu hala bilmiyorum. Oturup arastirmadim fazlaca. Duyum sadece. Saglam kaynak degildi benimki.

Bu arada erkekler de kadinsiz yasar :-). Nasil bazi kadinlar erkeksiz yasayabiliyorsa.

1|0
    0|0
    • sadece düsüncede kalmıs diye biliyorum ben de.

erkekler kadınsız yasıyabiliyor haklısın. ona yasamak denirse tabi.

• tenks :). gormen dilegiyle.

• ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 23

• bak sana bir sır veriim etrafında insna ilişkilerinde mutsuz olan km varsa bak kadın erkek konusunda keisn yargıları vardır. Mutlu olanların hepside kadın erkek değil insan olarak düşünür. Ayrıca bahsettiğin kadının tipine ve hayatına bakarsan zaten kendisinin bir kadın olmadığını ziyadesiyle tuh hastası bir yaratığa bnzediğini görürsün :D

1|0
    0|0
  • sanırım birinden fena darbe aldın da bu hale geldin.biz de kendi işimizi kendimiz halledebiliriz.yemekte yaparız temizlikte yaparız bulasıkta yıkarız tamir de yaparız.bunları sorun değil.yeterki canımız istesin.kendi adıma konuşuyorum.kadının erkeğe erkeğinde kadına ihtiyacı var.bırak bu saçma sapan konusan insanları.dediğin gibi olsa yaradan önce sizi yaratırdı bizi yaratmazdı.ya da bizi yarattıktan sonra sizi yaratmaya gerek duymazdı.haa madem erkeklere ihtiyacınız yokta bir erkek tarafından tohumunun üretildiğinide unutma ;)

1|2
    1|0
  • On kadın bir odada çalışsa onuda bir birine düşman olur, on erkek bir arada kavga etse birbiriyle 3 gün sonra barışır halı saha yaparlar. Her zaman babaların 50 senelik arkadaşları vardır annelerde bu görülmez.. Allah C.C Bunca güzelliği kusursuz yarattıda erkekte hatamı yaptı :)))))))) Görmek için bakmak gerek 45-50 yaşına kadar gelipte evlenmeyen kadınlarda gördük üzücü kareler ki bunlarda beğenmediği erkek milletinden olan babalarının gölgesinde yaşamını sürdürmüş kişiler. Ön yargılardan kurtul 3 gün sonra bir aşk alevlenir gönlünde görürsün erkeği o zaman :)) Allah şifa versin kardeşim iyi olursun inşallah

2|0
    0|0
    • Evlenmemek üzücü bir durum degil 7/24 kullanılacagım bir evlilik yasamaktansa evlememek daha iyidir.

Allah asktan uzak tutsun. O da bizi duygusal olarak sömürdügünüz bir olay.

• Üzülme senide bir seven çıkar elbet :D

• alakaya musakka bu ne bicim morcivert. daha yazma sen.

• bütün amaç dişi olmak mı hahihi :)) bak doğru demiş y harfine sağ yarısından aşağı çizik at x oluyor zeki adammış eksikliği buşmuş :)...e onun için ilk insan erkek

1|3
    0|0
  • senin durum vahim :) feminist misin? :) senin düşüncendir saygı duyuyorum tabi ki ama sadece kadınların olduğu bir dünya çok çekilmez olurdu. bir çok zevkten mahrum kalınırdı. yukarıdaki saydığın listendekileri bir erkekte yapabiliyor artık. ben kısırına kadar herşey yaparım. bu bir insanın karşı cinsine ihtiyacı olmadığını göstermez bence. Valerie Solanas a gelince. yok arkadaş ben dişi falan olmaya çalışmıyorum. topmuyuz biz dişi olmaya çalışalım.

1|0
    0|0
    • ama kullanabilecegin bir kadın oldugunda elini vurmuyorsundur. evlisin misal. arada degisiklik olması dısında, görev olarak yemek yapar mısın?

• tabi ki yaparım. evide temizlemesine yardım ederim yemekte yapmasına yardım ederim. hastaysada ben yaparım yine herşeyi. ben kendime eşek mi alıyorum da herşeyi onun üstüne yükleyeyim. evleniyorsak kölem değil eşim o benim sonuçta. ilişkide saygı çok önemli.

• ya şarap olmasaydı?

1|0
    0|0
  • Ben prezervatif kazası olduğumu düşünüyodum bide bumu çıktı.

1|1
    0|0
  • "Evlenene kadar işlerinizi anneniz, evlendikten sonra karınız görüyor."

o kadar feminist tavırdan sonra bu cümle çok kezbansal olmadı mı? :)

evlilik kadının erkeklerin ev işlerini görmesi midir?

aferin kezbanıma :)

kendini aşmaya çalıştı ama yine kezbanlığa saplandı :)

1|1
    0|0
    • tesekkür ederim. bıyıklarım da var. tras olmayı ögretir misin bana?

• yahu kim gömlek citilerim dedi. deli misin?

fikirlerim degisebilir ama hic bir zaman 'erkekimin gömlegini citilerim' haline gecmez. ha bak su olur. yorgundur, o zaman her sey yapılır.

• :) erkek hep çok yorgundur :)

• yok kaza değil şuç mahalliyim )

2|0
    0|0
  • bence kadınlar bir tarafı kalkmış bir topluluktu eskiden kadınlarla arasında neden eşitlik yoktu biliyor musun?çünkü biz size eşitliği getirdik siz bizi yok etmeye çalışıyorsunuz asla bir kadın bir erkeğe eşit olamaz siz aman parmağımdaki oje gitmesin diye çıt kırıldım yaşarken bugun vatanı askerde canıyla koruyan biz erkekleriz

1|0
    0|0
    • kadınlar da asker olabiliyor. zamanında askeriyeye girmeyi cok istedim.

esitlik haktır. zaten olması gerekendir.

kimseyi yoketmeye calısmıyorum. bir daha oku. ben esek gibi kullanılmaya karsıyım sadece. gündüz işte, aksam evde, gece yatakta.

• kadınlar zevk almamayı kabullenebiliyor ve iradeleri sizden daha fazla.

diger dediklerin için tebrik ederim seni o zaman.

• rica ederim ama irade dediğin şey var mı yok mu bilmiyorum çünkü hiç kadın olmadım ama ben de de var o irade daha önce bunu ispatladım burda anlatabilceğim bişi değil sanırım genel bişi değilde kişilikle alakalı o irade

• erkekler olmasa yaşayacağınız 50 bilemedin 100 sene, ya sonra hepiniz ölüceksiniz. ya sonra? erkeklere ihtiyacımız yok diyorsanız gidin erkeksiz yaşayın ozaman, erkeklerle iş yapmayın, ilişki kurmayın,bu liste çoğaltılabilir...

saygılar

1|1
    0|0
  • resmen zırva bu başka hiçbişey değil.

2|0
    0|0
  • bu kadar kötümser olma

2|0
    0|0
  • kim böyle üzdü seni hadi söyle

1|0
    0|0
  • Feminist oldunuz çıktınız başımıza :D

1|0
    0|0
  • Hayatımda gördüğüm en komik teorilerinden biri.

1|1
    0|0
  • kromozon dışın da yazdıkalrına katıldım

kadınlar olmaan erkeklerin hayatını idame ettirmeleri çok zor.

5 ledim.

1|0
    0|2
  • Kadın erkek tartışmasına girmek istemem bazıları kaşınıyor

1|0
    0|0
  • çok pis rencide oldum. kaza cocugu olaraktan bir de biyolojik kaza oldugumu ogrenmek beni yikti :(

1|0
    0|0
  • demek ki erkeklerde de o toplum baskısını oluşturabilecek akıl var :D

1|0
    1|0
  • allah razı olsun siz olmasanız ne yapardık :D

1|0
    0|1
    • bence ac, pislik içinde gezerdin. bir süre sonra makarna haslamaya bile üsenip cig yerdin.

• gizli soru bırakmıyorum annem. gaza getirdin, erken oldu.

• tamam ablacım büyüksün :D

• haklısın , ev işlerimizi , temizligimizi , Düzenimizi hep kadınlar sağlıyor. Erkeği düzeltip çekip çeviren kadın , Aynı zamanda çok çekici güzel biz çok beğeniyoruz Hatta Hayranız size o yüzden erkek hep aşkını dile getirir zaten Yanımızda olun hep lütfen

1|0
    0|1
    • Biyolojik kaza kısmı saçmalık ama bu arada :)

• alakası yok. ne demek kadın olmadan erkek hiç tir demek?

bizde ev işi biliriz.. sırf neslin devamı için o çekilmez katlanılmaz hale gelen dırdırınıza katlanıyoruz.

1|2
    0|0
    • kendinize yetmiyorsunuz cannabis. tek yasayan bir erkegin evi ya pislik içinde oluyor. ya dısarıdan parasını verip kadın tutuyor ya da annesi gelip temizliyor. dikkatini cekerim parasıyla diyorum. yani gene kadına muhtac oluyorsunuz.

kadın aslında yukarıda dediklerimin hepsine karsı. toplum baskısıyla bazı seylere yapmaya mecbur bırakılıyor. mecbur kaldıgı için de cenesine vuruyor. sen de buna dırdır diyorsun.

• ne baskısı?

keşke kabul edilsede herkes şimdiden kenara çekilse.

baskı altında kalan benim yine

• tamam. evlilik meseleni desip üzmek istemem. niyetim yara desmek degil. yazma daha.

Kızlar Ne Diyor 7

• siz şu diğer kadınların sadece üremeye yaradığını düşünen arkadaş ile izdivaç yapın bence. Birbirnizi de katledin toptan kurtulalım hı!

1|1
    0|0
    • senin de ne düsüncede oldugun belli degil zed. bir gün öylesin bir gün böyle.

• Bu başka bir tartışma konusu.

Yarartılış ile ilgili değil.

Başka faktörler var.

• Ama erkekler olmasaydı neslimizi sürdüremezdik. Amaan boş ver! Dünyada gerçek erkek gerçekten azaldı...

1|0
    0|0
  • çok saçma bence allah önce erkeği yarattı sonra kadını ondan yarattı korusun kollasın sevsin diye

1|0
    0|0
    • sence koruyup kolluyor mu peki?

• Erkeklerin iyisi iyi Ama kadina siddet yapanin cani cehenneme evet kadinlar olmadan Erkeklerin hictir Ama onlar olmasada kadinlar cok yanlizlar sonuc olarak ikiside olmazsa olmaz

1|0
    0|0
  • Bebisim mesaj atacağım diye seni silmisim mesaj da atamıyorum arkadaşlık seysini acsan ya...

1|0
    0|0
  • Protezim bacağım harikasın ya yürü kim tutar seni öperim severim arkadasımı :)

1|0
    0|0
  • evetttttttttttttttt

1|0
    0|0
Yükleniyor...