Karınız yemek yapmayınca ne yaparsınız?

Evlisiniz. Karınız aksam ikiniz de isten eve gelince mutfaga girmiyor. Sizinle beraber salonda oturmus keyif catıyor. Haliyle yorgunsunuz, açsınız. Yemek yiyip tv'nin basına oturacaksınız. Ne yaparsınız?

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• Yemeğe çıkarız.

1|0
    0|0
    • ama yemegi ondan beklersin kalan zamanlarda öyle mi?

• Aynen katılıyorum. Eşim yorgunsa, içinden gelmiyorsa ben yaparım yemeği. Eğer ben de yapmak istemiyorsam gider dışarıda yeriz. Bu kadar basit. Böyle basit şeyleri büyütüp insanların birbirini üzmenin ne manası var.

• benim kızdıgım görev olarak üstümüze yapısması. tesekkür cevabın için.

Erkekler Ne Diyor 22

• Bencil olmamak lazım. Eğer azıcık takatim varsa ben hazırlarım yemeği, yok bende çok yorgunsam dışarıda yemeyi teklif ederdim ikimizde çok yorgunsak dışarıdan söylerdim. Böylece yemek gelene kadar birazcık "yemek öncesi sex'e" vakit ayırmış olabilirdim... ;)

ÖNEMLI NOT: Hikayeden de anlaşılacağı üzere bir erkeğin sex için daima enerjisi vardır. Ne kadar yorgun olursa olsun :) :P-

1|0
    0|0
  • sürekli dışarda yemekte saçmalık

zamanla öğrenir

isterse

1|0
    0|0
  • mutfaga girmersine gerek yok zaten pek yemek yediğim söylenemez.. acıkınca aklım dominos'a gider :))))) arada bir buçuk acılı adana çek yağlı olsun.. ((((:

1|0
    0|0
  • dışardan yemek söyleriz sıkıntı olmaz.

2|0
    0|0
    • mutfaga girmez misin peki? sonucta o da isten geldi.

• sen yorgunsun o da yorgundur. sabah aynı saatte cıktınız aksam aynı saatte geldiniz. hep dısardan da söyleyemezsiniz. mutfaga beraber girer misin?

• yorgunsak ikimizde girmeyiverelim mutfagada canııım.

yada o akşam yemeğini hazırlasın bende kahvaltıyı hazırlarım ödeşiriz.

müstehcen bir beklentim olmadıgı sürece o işlere pek girmem.

• keyfi bir şekilde yapmıyorsa kızarım tabi, herkes görevlerini sorumluluklarını bilecek, ayrıca öyle hergün yumurta pişirmeyecek, yemek yapmasını bilecek, kuru fasulye, nohut yemeği, börek v.s... yapmasını bilecek, bilmese de öğrenecek...

1|0
    0|0
    • bu söylediklerim ev hanımı olursa... ama çalışıyorsa ayrı tabi, yardım ederim eşşek değiliz o kadar, sadece ona yüklemem...

• ben görev olarak kadının üstüne yapısmasına karsıyım. yardım ederim diyorsun gerci ama bu da yeterli degil bana göre. güya erkek olarak kuvvetiniz bizden fazla ama laf ise gelince kadından beklentiniz daha fazla. para kazansın, ev işi yapsın, yatakta görevlerini yerine getirsin...

• her iki tarafta çalışıyorsa şimdi kadın ve erkeğin yapacağı işlerde öncülük etmek farklı bişeydir, ev işlerinde kadınlar öncülük edecek erkekler yardım edecek... ama şu var ben zaten ilerde kadınımın çalışmasını istemem bazı istisnalar dışında... para getirmek benden sorulur, eşim bişey istediğinde kendin çalış, kendin kazan al demem kesinlikle... benim istediğim temel şeyler sadece karnımı iyi doyursun, sadık olsun, yatakta ateşli olsun o kadar ben o zaman ona kraliçe muamelesi yaparım...

• En iysi dışarıdan yemek ısmarlayıp keyfinize bakmaktır. Yada Biraz eve erken gelmeye gayret edip, been yemek yapardım. Zaten benim aşçılığım daha iyidir :)

1|0
    0|0
  • ya dışardan söyleriz ya da ikimizde zorda olsa kalkar birşeyler hazırlarız. iki kişide çalışıyorsa tek kişiye yüklemek biraz vicdansızlık olur

1|1
    0|0
  • oturduğum yerden ayağa kalkarım.önce kollarımı sıvarım.eklem yerlerimi ve kaslarımı gevşetirim.önce Allah a sonra mutfağa sığınırm.kafama göre takılırım.

1|0
    0|0
  • yapanını alırız :)

1|0
    0|0
  • haklı lan ben kalkmadıgım sürece o niye kalksın ..beraber kalkacaz..

1|0
    0|0
  • hemen en yakındaki restoranta yemek yemeğe ordan eğlenceye

dans ederken öğle yorarımki ertesi akşam koşarak yemek yapmaya gider:):):)

1|0
    0|0
  • döverim ulennn :D şaka şaka

1|0
    0|0
  • Once hanimj alir daha da yorarim yatakta iyice rahatlatirim sonra da onu oksarken kulagina bak bu her.zaman olmaz derim. Guzel bir yemek.soylerim beraber yeriz

1|0
    0|0
  • Döverim. Döverek bayıltır, ıslatarak ayıltırım.

1|0
    0|0
  • ben yaparım:D

2|0
    0|0
  • anlayışla karşılarım şevkatle yanaşırım .kafa atarım.tövbe tövbe. rest.suyumu çıktı.

1|0
    0|0
  • dışardan söylerim

1|0
    0|0
  • deme ya ikimizde mi yorgunuz .çok mu

offff

sevişemeyecek kadar mı :(

1|0
    0|0
    • :/

• ya benim için cevap yazma zahmetine katlanmışsın

ne kadar mutlu oldum anlatamam

• ertesi gün istifa dilekçesini bizzat yazarım.

1|0
    0|0
  • makarna yaparim.yada şipariş veririrm bir yerden

1|0
    0|0
  • Onu yerim :)

0|0
    0|0
  • canı saolsun onun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0