L carnitin yağ yakıcı kullanan var mı?

L carnitin yağ yakıcı kullanan var mı?
Kapsülü mü sıvısı mı daha etkili

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• yoğurt ye 1 kase yoğurtta doğal l carnitin vardır ve bu doğal olduğu için aşırı faydalıdır. ama senin harici aldığın şey sana aşırı zarar verir. iç organlarını büyütür bu ise ilerde ani kalp krizleri geçirmeni sağlar. verirsin kilo ama iç organların genişler bu durumda ise kütlesel artış görürsün o sebeble asla kullanma.

0|0
    0|0
    • 17 yaşında bir kız zayıflamak için kullanıp 19 da kalp kirizinden gitmişti. sende akıllı ol ve doğal yolla zayıfla

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Sakın bu tip bitkisel kapsülleri kullanmayınız. Karaciğerinizde toksik etki yapar ve düzenini bozarsınız.

0|0
    0|0
    • Yani neye zararı olur

• Demin de söylemiştim en başta Karaciğerinize ve bu tip kullanıpta Karaciğer transplantı ameliyatı olan duydum. Bİlmediğiniz, bilimsel olarak doktorunuz dışındaki tavisyeleri sakın dikate almayınız.

• kilo vericeksen sıvı 3000 lerden kullan ben kullanıyorum defin döneminde yağ oranını iyi düşürdü

0|0
    0|0
  • Sıvısı etkili olur ama gerek yok carnitine.

0|0
    0|0
  • l carnitin tam olarak yağ yakıcı değil aslında spor yaparken vücuttaki ısıyı daha fazla arttırıyor ve daha fazla terlemene yardımcı oluyor kilo fazlaysa eğer terleme esnasında zaten kilo kaybı fazla olur

0|0
    0|0
    • cok terliyorum ama hala kilo veremedim

• spordan önce 4te yemem lazım 4te yediğimde gün boyu beni tok tutmazki. çok az yiyorum zaten

• biraz geç git spora o zaman benim bildiğim kadarıyla spordan sonra meyve suyu bile içsen onun içindeki şeker oranı etkilermiş. su veya soda ya da elma ceviz bu tip şeyler yemen lazım diye biliyorum :)

• Beslenmene dikkat etmedikten sonra istersen dnp kullan

0|0
    0|0
    • Dnp falan kullanma da şimdi :)

• beslenmeme dikkat ediyorum 1 ay oldu hala kilo veremedim

• Eksik yaptığın bişey var mutlaka :) Haftalık tartıya çık. Aldığın kaloriyi azalt kilo vermeye başlayıncaya kadar bunu tekrarla

• 2si de etkisiz
    çok bir şey değil kafein işte

0|0
    0|0
    • Neden ki

• para tuzağı da ondan
      bütün kontrollü deneylerde carnitinin öyle ahım şahım bir etkisi olmadığı kanıtlandı
      bodyforumtr de paylaşmışlardı amerikan beslenme enstitüsünün deneyiydi yanlış hatırlamıyorsam

• etkisiz

0|0
    0|0
  • ben kullandım power system l-carnitin 3600mg sıvı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...