Komedi dükkanını izleyen var mıydı? Yeniden yayınlanmasını ister miydiniz?

benım şu ana kadar televizyonda gördüğüm en iyi komedi programı eskiden televizyondan izleyememiştim pek anlamıyodum bilmiyodum benı bukadar güldürceni ama şimdi internetten izlenmedik bir bölümünü bırakmadım çok güzel bir programdı.Sizce komedi dükkanı geri dönmelimi ? Sice güzelmiydi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Salih abi ile ayrı bir keyifi vardı ama aralarında cıkan anlaşmazlık ve kahretsin ismini unuttum :D Variyete gösterisini sunan offf tamam sustum Eskisi gibi olacaksa gelsin :D

0|0
    0|0
    • tolga çevik :D aslında tolga çevik kendi başına daha uygun ve daha komik.İkisininde yaşları arasında çok fark var ikisinide espiri anlayışı farklıdır bence sadece tolga çevik kendi başına daha iyi

• hmm o zaman ayrı ama cok uzun bir ara vermeyerek geri dönmesi lazım Çocuklar duymasının son cekilen bölümlerinin tutmadığı gibi oda aynı olur

• dönmicek kapalı gişe yapıyo dünya turu kapsamında ama dönersede tutmama gibi bir şansı olucağını sanmıyorum çünkü onda senaryo felan hiç bir şey yok aynı espiriler yinne yerini doldurucaktır

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu bölüm şahaneydi link

0|0
    0|0
  • Tv8'de ilk çıktığı zaman seyrederdim ama salih abiye kelek attığı için trt'ye geçince bırakmıştım

0|0
    0|0
  • :/son bölümler gibi saçmalayacaksa olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• izlemediğim hiç bir bölümü yok hepsini izledim ama beyaz show da artık bitti tekrarı olmayacak başka projeler var demişti o yüzden döneceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • güzeldi dönücek sanırım tekrar

0|0
    0|0
    • no dönmicek sanırım.Aslında varda dünya turnesi yapıyo tvde yayınlanmıyo geçen gün bkm Ye geldi biletler 90 tl çok pahalıydı gidemedim :D

• sevdıgım programlardndı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...