Yılmaz vuralllll milli takıma :))

yılmaz vuralı milli takımda görmek isteyen kaç kişi var acaba sadece benmi istiyorum bunu :)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• küme düşme sıkıntısı yok milli takımda...

öyle olsaydı gelmesi mantıklı olurdu :))

ertuğrul olabilir aslında...

0|0
    0|0
    • en azından bir şansı hakedıyo bence,ertuğrul bir gun mutlaka gelıcekdır o takımın basına en cok ıstedıgım seylerden biriside odur,ama yılmaz babaya kalmıcak orası sanırım :)

• abdullah avcı kötü bir teknik direktör değil ki şuan bence en iyilerden biri...

aşı tutmadı milli takımda

sercan ve bir gurbetçi daha vardı o ısrarları, selçuğu oynatmayışı

bi de insanlarda şu psikoloji var, sanki her seferinde gidiyomuşuz avrupa ve dünya kupalarına

bu takımla nereye gideceğiz?

gol atacak bir santrfor bile yok...

bizim kötü burak atıyo yine atabilirse...

• dedıklerıne aynen katılıyorum ozellıklede sankı her zaman gıdıyomusuz gıbı olana,ama bizim turk hocalarda profesyonellık anlayısı yok her zaman kişisel bir sorun cıkıyo nedense bunu aşmadıgımız surece bışe beklememek lazım

Kızlar Ne Diyor 3

• herkes şenol diyor,ben de milletin aklına uyup şenol diyorum.

0|0
    0|0
  • Ben isterim

0|0
    0|0
  • Yılmaz Hoca olmaz..

Abdullah Avcı gibi oda saçmalar milli takımda...

Şenol Hoca iyidir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yıllardır onun orada olmasını istiyorum ama nafile:)

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural eğitimli biri yani antrenörlüğümün eğitimini almış. Çalıştığı her takımda bir tek onda gördüm her mevkiyi farklı antrenör çalıştırır, yani orta sahayı başka adam, forveti başka adam, kaleciyi başka adam, kanatları başka adam ve en sonunda onların raporlarına göre kendi taktiğini uygular, başarılı olur mu olmaz mı bilmem ama Milli takımın başına geçecek kim olursa olsun Anadoludan topçu oynatmadığı sürece medyatik topçuları oynattığı sürece başarı gelmez.

0|0
    0|0
  • Vallahi ne yalan söyleyim bende isterim.. Adamın bir duruşu var sonuçta.. Onu izlerken maç esnasında keyif alıyorum :))

0|0
    0|0
    • adam bencede çok iyi bir hoca ama kimse adama duzgun bir takım vermıyo kendını gosteremıyo :)

• Yok adamın yapısında zoru başarmak var.. Adamın çok iyi hoca olduğunu herkes biliyor zaten.Her sene dikkat et küme düşecek olan takımın başına geçiyor. Çoğu zamanda gittiği takımları kurtarmış bir teknik adam

• keşke herkes gorebılse bunu

• Senol gunnes ya da mustafa denizli gelsin..

Olmadi en kotu yilmaz vural gelsin nbalim..

0|0
    0|0
  • avcıdan iyi olacağı kesin bence bir denenmeli zaten deneme tahtasına döndü milli takım

0|0
    0|0
    • zaten kupalara gıdemıyoruz en azından şans verılmış olsa fena olmaz

• bencede o gelsin

0|0
    0|0
  • milli takıma dğeilde fb ye olablir:))

0|0
    0|0
  • hoca falan diil..bncede bitek sen istiosundur heralde..sanmıorum başkasının isticegini..

0|0
    0|0
    • yanılıyosun :)

• madem bu kdr iyi hoca,niye kimse istemio abi herifi? trabzondada ypamadı işte...nerde başarılı oldu ?takımını kümede bırakıo diyemi istiosun milli takıma..milli takımıda andoranın önünde kümede bıraksın diyemi?

• adam agresiflikte son nokta. en ufak hatada dover futbolcuları

0|0
    0|0
  • yakışır bize

0|0
    0|0
Yükleniyor...