Hele bı bakın buraya ?

Birine ılgı duyuyoken veya onu sevıyoken bı sekılde ayrıldınız onu gorebıldııgnız haber alabıldıgınız tek yer sanal ortam. Ama face tweet vs yerden sılınmıssınız . Sadece ortak arkadaslarınız var ama onlardanda ıkı kısı bılıyor sızı ve bırıeskı sevgılınızın arkadası dıgerıyse sızın cevre. Ona nasıl ulasmak ıstersınız ? face twet hepssı buutun hesapları sadece arkadaslarına ozel

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşından rica et senin adına mesaj atsın ya da arakdaşınla samimiyetin fazlaysa şifresini al kendin konuş olmadı arkadaşının ağzından konuşuyor gibi ağzını ara sana karşı hala birşey hissediyormu anla öyle konuş en azından rengi belli olur

0|0
    0|0
    • ayrılan kısı benım :(

• terkedilen kişi beklemede kalıyorsa bir umut pişman olur döner diye bekler umudu kesince içinde bişeyler varsa bir şekilde döne ayrılma sebebini bilmediğimden konuya çok hakim olamıyorum :) hatalı taraf oysa diyim

• eklıyorum sızı

Erkekler Ne Diyor 7

• ah ah yaramı destin gece gece askerden önce bir hayırsız vardı unutamadım askerden geldim o zaman face twett mi vardı aradan yıllar gecti face twet moda oldu o kadar arama yaptım en sonu buldum ama özel mesaj atılmıyor... ama arkadasları acık arkadaslarından mesaj atılabılene mesaj attım ama dönüş hiç olmadı :(

0|0
    0|0
  • evini,işyerını,okulunu biliyorsam çıkarım karsısına. ayrıldıktan sonra numarasını öğrenmek için GSM şirket müşteri temsilcileriyle kanka olduk :D

0|0
    0|0
  • Arkadaş aracılığıyla ulaşmayı dene ya da başka bir hesap aç olmadı bekle o sana ulaşsın

0|0
    0|0
  • hele sen o çocugu unut

0|0
    0|0
  • aman boş ver gizli yaf :((

0|0
    0|0
  • ekle gitsin amk(iyi gazete) ne kafa yoruosun

0|0
    0|0
  • dürt baktın olmadı ekle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yapacak bir şey yok.Bırakırım o bana ulaşsın :)

0|0
    0|0
  • Sahte hesap açarım.

0|0
    0|0
  • Hikayeyi kuramadım, o kadar karışık ki.

0|0
    0|0
  • Eklerim la ben :/ oyle de yuzsuzum :/

1|1
    0|0
  • boşver ya sana erkek mi yok :)

0|0
    0|0
  • Beni her yerden sildiyse ne işim olucak artık onunla.Unut görmezden gel sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...