Spor için yağ yakıcı önerileriniz nelerdir?

Fitness yapıyorum günde 3 saat.
Bunun yanında diyet yapıyorum.
Yağ yakımına destek olacak yağ yakıcı önerir misiniz?

0|1
7|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• suyu abartmıyor mıusun?

0|0
    0|0
    • kilom 80 oldugu için o kadar içmem gerekmiş

• açtım

• mesaj attım sze

Erkekler Ne Diyor 17

• Beslenmene daha çok dikkat etmelisin spor sırasında vücudun normalde doğrudan yağ yakmaz, daha hızlı enerji kaynaklarına başvurur, karbonhidratlar gibi. Ya da proteinlere.. Ketosis yapanlar falan da var. Karnitin yerine sütsüz şekersiz filtre kahve veya espresso içersen de biraz yardımcı olur derler. Onun dışında spor yapmadığın günlerde karbonhidrat alımını düşürmen lazım. Gece açlığı da yine yağ yakımı için önemli.

0|0
    0|0
  • Yeşil çayı düzenli için. Fitness bir hayli zaten fazla yapıyorsunuz. Suyu düzenli için. Ara öğünlerde yağsız yoğurt yiyin.

0|0
    0|0
  • Ateş fena yağ yakar bak :) ne kadar yağ varsa at ateşe nasil eriyor gör :)) al cakmagi yaglarina tut

0|0
    0|0
  • İstediğin herhangi bir ürün mü beslenme olarak mı soruyorsun?

0|0
    0|0
  • 3 saat cok fazla fitness icin bir orda yalnis yapiyosun yag yakici diyosan l carnitine 3000 ligi en iyisi definde 6 kg verdirdi bana

0|0
    0|0
  • Fitness kilo verdikten sonra fit olma durumu var
    O zaman da bir yerden sonra kilo alırsın bunun sebebi de yağların kasa dönüşmesidir.

0|0
    0|0
  • Öyle işlere girmeyin.
    düzenli sporunu yapıp düzenli yemek yersen düzelirsin zaten
    öbür türlü sağlığına zararlı..

0|0
    0|0
  • L-carnıtıne

0|0
    0|0
  • L-Carnitine duydum ama ne kadar etkili bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Su iç

0|0
    0|0
  • le-carnitine diyecekler KULLANMAAAAAA

le-carnitine vucudun doğal dengesinde üretilen bir enzimdir. Takviye alırsan vucud tembelleşerek bunu üretmemeye başlar bir bırakırsan almayı efes fıçısına dönersin. AMAN DİYİM AMAN.

0|0
    0|0
    • Hatta şunuda ekleyeyim vucudcu erkekler öküz gibi kas yapmak için testesteron takviyesi alırlar buda erkeklik hormonu demek kası föşkürtür. Neysem testesteron artınca östrojende denge babında yükselik tabi. Ne mi olur sonra destekler bitince yüksek değerdeki östrojen harun amcamızı harun apla yapar. Ayol der gezer tank gibi meydanlarda. Reca ediyorum kullanma bak lütfen alma.

• Hocama sordum tavsiye etti ama

• ben diyeceğimi dedim kullanmakta özgürsün en başta çok memnun mutlu olucan az bir zaman geçsin yaşın ilerlesin pişman olucan o zaman görücen. Hocana saygılar onun hocalığını yiyeyim.

• Günde 3/saat spor çok fazla bunu öncelikle bilmen lazm. haftanın 4günü en fazla 2 saat yeterli olur. nasıl diyet yaptığım hakkında bilgim yok umarım dengeli beslenerek yapiyorsundur. urün olarakta hardline l-karnitin yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
    • Peki taklidi falan olmaz bu ürünün demi bende bu ürünü düşünüyorum da

• Kisiden alma sadece. Supplement üzerine çalışan yerler var git bizzat kendin al sıkıntı olmaz..

• sağlıklı olduklarını dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • yoğurt ye ev yoğurdu olması lazım birazda acı ekle pul biber falan tam bir yağ yakıcı

0|0
    0|0
  • Lahana suyu.

0|0
    0|0
  • Her gece yatmadan önce yogurt bol pul biber karistirip ye çok iyi bir yağ yakıcıdır.

0|0
    0|0
    • Yoğurt yiyemiyorum midem bulanıyor

• Fitness yaparken deli gibi terliyorum zaten.

• Neyse sana verwbileceğik bilgiler bu kadar diyet yapmani tavsiye etmem gücsuzleştirir yağ yakmak istiyosan kardiyo yap internetten bakabilirsin yorumlarimida beğenirsen sevinirim

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...