Evleneceğiniz erkeğin bakir olmasını ister miydiniz?

Site istatistiği için sordum. Seçme şansınız olsaydı e evleneceğiniz erkeğin bakir olmasını ister miydiniz?

Kısaca nedeni hakkında da cevabın bilgi verebilirsiniz.

• Evet
    64% (46)60% (21)63% (67)Oy Ver
  • Hayır
    36% (26)40% (14)37% (40)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
28|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 27

• isterim tabi ki, onlar isterlerken iyi de biz isteyemicek miyiz yani

1|4
    0|0
  • herşeyden önce insan olsun, eş olarak gördüğümde buna layık olsun. önceden ne yaşadığı yaşamadığı beni ilgilendirmez öncelik bu değildir, olmamalıdır.kendi isteği tercihi inanışıdır beni ilgilendirmez.bakir değil diye babasının evine göndermem yani :D

0|0
    0|0
  • ben öğretirim ona herseyi

1|1
    0|0
  • Tabi ki de isterdim o benim karşıma çıkıp bilmem kaç kişiyle yatmışken bakire misin ben böyle şeylere önem veririm diyebiliyorsa bende onda bu özelliği ararım ama bizim toplumumuzda böyle bir şey olmaz .Çocuk lisedeyken hemen milli edilir. Bakirliği falan kalmaz. Sonra da cinselliği boşalmaktan ibaret hale gelir . Çünkü aşık olduğu kadın yerine bir faişeyle yatmaya mecbur edilir yada öyle hisseder toplumsal baskı nedeniyle ..Her şeyi beraber keşfetmek beraber yaşamak varken neden birinin bilmiş kesilmesi tecrübeli olması gerekiyor anlamıyorum ..

0|0
    0|0
    • Çok saol moral verdin gerçekten.Tecrübesiz sevmeyiz diyor bazıları da.

• onlar iki gün sonrada kadın erkek eşitliğinden bahsetmesinler

• İsterim .

2|3
    1|1
  • isterim o ilk heyecanı beraber yaşamalıyız

2|5
    1|1
  • Ben ilki olmak isterim...

1|4
    1|2
  • Ben bakireysem o bakir olmalı kardeşiiim her şey karşılıklı :D

2|1
    0|0
  • isterim ilkler guzeldır hem onlar istyr bz nedn istemeyelım :)

1|2
    0|0
  • A ne ahlaki ne dini boyutu dıger turlu bana uymuyor büyük konuşmak istemem ama bu böyle hele o pislikten ayrıldıktan sonra çok daha net böyle düşünüyorum

0|0
    0|0
    • her güzelliğiyle benim olucak bir insan bulursam bakarız yoksa erkekler umurumda değil artık

• Herkesi kötü düşünme bence yine de?

• ya tabiki ama biraz daha yeni öfke olunca içinde insan bu hal oluyor işte haklısın

• evet...

0|4
    1|1
  • Isterdim ilki ben olmak ilk benimle bazi seyleri tadmasini isterdim..

0|2
    0|0
  • tabi ki evet evlenecegı adamın daha önceden başkasıyla yatmasını kim ister ki herkes kocasının ilki olmak ister:)

0|1
    0|0
  • Bakir olmasın biraz tecrübe iyidir.

1|2
    1|1
  • hayir dedim aslinda isderim tabi benden baskasina id olmasin ole hiss etmesin kendini*beni mutlu ede bilmesi iicnde biraz tecrub lazim dah demiyor gunde bin tane kizla yatsin-kalksin flort etsin

0|0
    0|0
  • bakir olmasa da olur ama her önüne gelenle de yatmış olmasını istemezdim..en azından yatakta kadının isteklerini bilmeli.

0|0
    0|0
    • Bakir olarak da birşeyler öğrenmiş olabilir bence ama kadınlar romantizme endeksli öncelikle sanırım:)Mumdan loş ışıktan filan çok hoşlanıyorlar.

• evet ama hepsi olabilir

• istemem bekarken yaşasın herşeyi evlenınce içinde kalmasın uğraşamam..tecrubeli olmalı bitaraf hem..

0|2
    3|5
  • hayır farketmez kendi seçimi benibağlamaz

0|1
    0|0
  • fark etmez önemli olan bu değil

1|1
    2|1
  • evet bana layık olmasını tabiki de isterim

0|1
    0|1
  • istemezdim deneyimli olmasını tercih ederim

0|1
    1|1
  • Hayır istemem.

0|1
    1|4
  • İstemem,eli ayağına dolaşır ne yapacağını bilemez

0|0
    0|1
  • hayır kesinlikle istemezdim çünkü yatağımdaki erkeğin tecrübeli olmasını isterim

1|1
    7|10
    • Tecrübe ilişki yaşamadan da olmaz mı sence?

• Kesinlikle istemem.Erkek evlendiğnide tecrübeli olmalı.Zaten 25-30'lu yaşlarına kadar hiçbir ilişki yaşamamış kişiden de şüphelenirim.

0|0
    2|7
    • Yaşadığını düşünürsün ilişki yani?Şüphe derken?

• bakir erkek erken evlensin o zaman evlenmiyosada 25 30una kadar bişey yaşamadığı için bişeyde istemez istersede mastürbasyon yapar kadınların cinsel duyguları nasıl bastırılıyo 30 yaşına kadar bakire kalan kadın yok mu ?

• Bu konuda daha fazla tartışmayacağım.Bakir erkek bulabiliyorsanız buyrun evlenin,burada şahsi görüş bildiriyoruz.Yorum bildiriyoruz.Yorumun kelime anlamı çok açık.Neyse;erkeklerde sürekli olarak bir sperm üretimi mevcut.Cinsel ilişki olmazsa mutlaka mastürbasyon yoluyla boşalmak zorundalar lakin bayanlarda öyle bir şey söz konusu değil.Henüz bakire bayanlar bilmedikleri için bu hissi çok rahat idare edebiliyorlar.Bayanlarda cinsel isteğin istisna olmadığı sürece bakirelerde ilk ilişkiye kadar ol

• İstemem. Tecrübeli olsun.

0|3
    4|9
  • istemem. azaba dönüşmesine gerek yok.

0|3
    5|8

Erkekler Ne Diyor 7

• Alın bakir kocayı da elinizde patlasın emi. Lafın gelişi söylemiyorum, ciddi ciddi patlatır elinize :DD

1|1
    3|0
  • Tecrübeli olsun diyen kızlar, tecrübe olunca ne oluyor yani? Herşeyin tadı farklı ilki olunca utangaçlık, aşırı istek vs olur daha ateşli olur zaten zamanla tecrübe kazanırsınz beraber. Tecrübeden cok bilgili olması degilmidir önemli olan? Ben böyle düsünüyorum evlenecegım kızın bakire olmasını istiyorum cunku bende ilkimi onla yasamak ıstıyorum.

3|0
    0|0
  • La bende yanlışlıkla cevap verdim :D

0|1
    1|2
  • cevaplar şu şekilde bakire kızlar = bakire erkekleri istiyor

bekire olmayan kızlar= farketmez diyor :)

0|0
    0|0
  • Evlenene kadar bakir kalmış bir erkeğin sosyo-psikolojik zaafları olma ihtimali kuvvetle muhtemeldir.

0|0
    3|0
  • Bakir bir adamı bakire bir kadın hiçbişey yaşamamış bir kadın hak eder gerisi serefsizdir.

0|0
    0|0
  • Benımle Evllenen Yandı :D :D Malesef :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...