Erkekler, Spor yapıyorum ama faydasını göremiyorum (resimli)?

Arkadaşlar gittiğim spor salonunda hoca hiçbir şeye karışmıyor ve ben de nasıl çalışmam gerektiğini bilmiyorum. Dolayısıyla iyi bir gelişme kaydedemiyorum. 1 ay da 15 gün çalıştım kolum sadece bu kadar gelişebildi. Ne yapmalıyım? Önerileriniz nedir? Boy 1.87 kilo 85 hafif göbeğim var onu da eritemiyorum.Erkekler, Spor yapıyorum ama faydasını göremiyorum (resimli)?

0|0
6

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim önceki halin nası lbilmiyorum gelişme var mı yok mu anlıyamam ama belli bir programın olması şart bir kere hoca hiç bireşeye karışmıyor derken program yazmıştır heralde? bu arada spor demek tek kol demek de değil diğer bölgelerde gelişme avr mı?

0|1
    0|0
    • Hoca herhangi bir program hazırlamadı. Ben doğaçlama çalışıyorum. Kolumda ve diğer bölgelerinde çok az gelişme var ama ben boşa çalışıyorum gibi hissediyorum.

• doğaçlama ço ksaçma olur sakın öyle bir hata yapma youtube den videoalr izle programalrı gör veya sitelerden programalra bak kendi vucuduna göre uygun olan programı seç öyle çalış

• Eyvallah sağolasın...

Erkekler Ne Diyor 5

• İyi.

0|0
    0|0
  • sen 1 ayda sonuç mu bekliyorsun? o salonda o kiloyla en az 3-4 ay hiçbirşey beklemeyeceksin. sonrasında gelişimi gördüğünde bırakamayacaksın zaten ;)

0|0
    0|0
  • kardeş öncelikle yemene çok dikkat ediceksin pilav ve et olacak her günkü menün ama pilavda yağsız tuzsuz lapa pilav olucak bir önce kilonu ver sonra kas yapmaya başla

0|0
    0|0
  • 15 günde fazla bir şey bekleme. bu spor yıl ile sayılır.

0|0
    0|0
  • 1ayda zaten çok bir şey bekleme. hareketleri yavaş yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...