Sporda Bulgur Zayıflatır mı?

Herkese merhaba kilo sorunlarım var spor yapmıyor değilim yapıyorum günde 20 dakika koşuyorum hiit yapıyorum üstüne ama kilo veremiyorum bir arkadaşım sadece bulgur yiyerek zayıflayabilirsin dedi doğruluğu nedir ne yapmalı ne yapmamalı

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• cidden uydurmuş. tamam pirinç pilavı yerine bulgur yemek daha iyi ama.. bu sadece seçenek buşlurun diyeti olmaz.

0|0
    0|0
    • bana yaramıyormu nedir yaptığım sporları başkası yapsa tığ gibi olur :D cevap için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• Bulgurun glisemik indeksi düşük olduğu icin kilo sorunu olan arkadaşlar icin güzel bir karbonhidrat kaynağıdır. Günlük kalori ihtiyacinizi belirleyiniz ve kalori aşımına dikkat ediniz. Günlük kaloti ihtiyacından az yemeye başladığınız zamandan sonra kilo vermeye başlıyacaksınız günde 45 dakika kardiyo ve sonrasinda agırlik antremanıyla cok güzel bir şekildr kilo verip kas kütlenizi arttırabilirsiniz sağlıcakla kalın.

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim ağırlık çalışmıyorum vücut ağırlığım hariç hiit yapıyorum kardiyo olarak 15 dakika dilim dışarda kalıyor gerçekten :D sanırım dengesiz uykudan oluyor belirsiz saatlerden dolayı

• günlük kalori ihtiyacını tamamlamak için harika bir besin.
    kalorilerini hesapladıysan içine dahil edebilirsin.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim bir beslenme çeşidi ve programı varmıdır önderdiğiniz? sabah 1 yumurta tereyağında kızartılmış 4 yeşil zeytin 1 domates yiyorum koşudan sonra bunlar aç karınla koşuyorum bu arada

Yükleniyor...