Erkek Olmanın Avantajları, Kadın Olmanın Avantajları Nelerdir..!

Hadi bakalım hangi cins daha avantajlıdır görelim ben bir tane yazıyorum ;

hamile kalma gibi bir sıkıntısı yoktur erkeğin ;)

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Detaya gırmeyelım. Icınden cıkılmaz. Esıt olarak bakıyorum.once dezavantaj sonra avantajlarını yazayım. Bencesını tabı.. Erkek askere gıder sunnet olur para kazanması zorunlu ev gecındırecek. Evım dıregı vs ama daha rahat yasar. Anne baba daha az merak eder. Erkek nasılsa der. Gunumuz tr sınde gecegundz dısarda kadınlardan daha ozgurdur.

Kadın cocuk dogurur,her ay bıkacgun hasta olurkı en kotu yanı,her an bakımlı olmak zorundadır, ama ıyı bı es bulsa calısma hayatı yanı para kazanma zorunlulugu yoktur, baska aklıma gelmedı lan ıyıkı erkekım yaaa:)) yazık ya kadınlara. Calısmasa evdede yatmıcak sonucta coluk cocuk pfff:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• erkek çok çok bir kere sünnet olur bazıları onu da olmaz ama kadın her ay sıkıntı çeker ömür boyu kısıtlanır

1|0
    0|0
  • Ayakta işiyebiliyoruz ...

hergün ne giysem derdimiz yok..

parfüm olmadanda terli vücudu tişört çıkarıp sergilediğimizde havalı oluyoruz :)

yalan söylemek zorunda kalmıyoruz en azından bir yere kadar..

iğrenç geyiklerden keyif alabiliyoruz...

Ofsaytı biliyoruz :)

0|0
    0|0
  • her iki cinste farklı yerlerde avantajlı. şimdi benim avantajım ev temizliği bulaşık yemek yapma derdi yok evlenipte bebek yaparsan gecenin bir yarısı zırladığında ana yüreği dayanamaz ilk o uyanır koşar hemen en iyi acantajlar bunlar :)

0|0
    0|0
  • Kadın olmazsa erkek bir hiç ve erkek olmazsa kadın bir hiç 2 side birbirine muhtaç...

0|0
    0|0
  • Sarhoş sarhoş gezebilirsin sokakta ama bunu bir kadın yapsa hey yavrum heeey :D:d

0|0
    0|0
  • kadınlar isteidkilerini yaptırırılar

0|0
    0|0
  • ağda derdimiz yok.

0|0
    0|0
  • amma sunnet olma gıbı bır sıkıntısı vardır

0|0
    0|0
  • kadınlar otursada para kazanır

0|0
    0|0
  • doğum sancısı derdin yok adet dönemin yok sadece sünnet var daha ne olsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...