Kızlara soruyorum bir erkek size çok aşık olduğunu ...

bir erkek size çok aşık olduğunu söylese ve evlenmek istediğini söylese ve sizi 8 senedir sevdiğini söylese yıllardır aradığını ancak sizi bulup söylüyemediğini söylese ve sizin o sırada sevgiliniz olmazsa ve o söyledikten sonra biriyle çıkarmıydınız diyelim çıktı sevgilinizi onun üstüne bırakırmıydınız ve sizi o çok seven kişi sevgilinize onu üzme diyip hayatınızdan çıksa 4 sene sonra karşınıza çıksa sevgilinizden ayrılmışsınız onu bir yerde gördünüz ne olurdu tavrınız bakışınız ve bu kişi size 4 sene sonra evlenme teklif etse yani toplam 12 senedir sizi sevmiş başkasıyla çıkmış ama sizi aklından çıkaramadığı için ayrılmış ne cevap verirdiniz ...186 boyundayım esmerim zayıfım çirkinde değilim en azından öyle derler modelik yap diyenin sayısını ben bile hatırlamıyorum ...cevap verirmisiniz ...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• ya hoşuma gider amma sevgilimi neden bırakayım ki öyle biri için aşk yürek ister o kadar çok sevse mutlaka buşur bulduğunda dikilirdi karşısına 12 yıl boyunca beklemezdi

0|0
    0|0
    • ayrısın zaten kot kafalı :D

• önce sorduğun soruyu ağa hem korkaksın 12 yıl beklemişsin peh :P kendim gibi salakları görmek çok sinir bozucu :P

• ne yapayım kız çekti gitti ancak buldum o kadar zamanda söyledim ama hemen :)

Kızlar Ne Diyor 5

• düşünürüm tabi ama bişey hissetmiyosam üzgünüm...

0|0
    0|0
  • Olay tamamen hatun kişisinin bir şey hissedip hissetmediğine bağlı.

0|0
    0|0
    • seni sordum sen olsan :)...yüzdeye vuracamda :D

• elbisemi alıyon sen be yok bu bana uymadı sıktı kalitesiz ya yok kalsın diye bilirsin elbiseye ...insan ooo insannn kalbi var kanı var canı var gururu var onuru var bilmem alaka kurabildin mi

• Karşındaki insanı tanımadan onunla ilgili nasıl değer verebilirsin? Hayatını geçirme ihtimalin var, karşındaki sana değer veriyor tabii ki güzelce tanıyacaksın. Tanıma şansını ona vermemek çok büyük bir haksızlık olur. Siz istiyorsanız ki hemen ilk hissettiklerimize göre değer verip "Hayır"ı basalım, evet deme şansımız bile olmasın, hay hay. :)

• beni 12 senedir seven kişiye olan ilgime bağlı

0|0
    0|0
  • umursamam

0|0
    0|0
    • seven yaramaz haklısınız

• ok

• hımm okey varsa çocuk olmaz zaten merak etme

• zikimde olmaz

0|0
    0|0