NTVSPOR Kapatılıyor Düşünceleriniz?

En büyük spor kanallarından biri olan NTV Spor'un kapanacağı öğrenildi. Kanalın kapatılma sebebi ise bir süredir zarar edilmesi. Türkiye'nin önde gelen spor kanallarından biri olan NTV Spor kapatılmaya hazırlanıyor. Doğuş Grubu'nun sahibi olduğu kanal bir süredir zarar etmesi sebebiyle önce küçülmeye gidecek daha sonra ise kapatılacak. İlk olarak NTV Spor'un bilinen isimlerinden Özgür Buzbaş ve Irmak Kazuk ile birlikte 30 kişi işten çıkartılırken, tebligatlar dün ve bugün yapıldı. Bir süredir spor medyasından çıkma eğilimi gösteren Doğuş Grubu, daha önce de NTV Spor Radyo ve digital olarak yayın hayatına devam eden ntvsporexpress'i kapatmıştı.
NTVSPOR Kapatılıyor Düşünceleriniz ?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Hobaa kapatılmayaydi iyiydi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenere calisiyordu iyi olmus

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Galatasaray beşiktaşa çalışıyordu iyi oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Turkiye ligi basketbol maçlarını izlerdik gitti, ingiltere ligi izlerdik gitti, ispanya ligi izlerdik gitti en son eurolig maçı icin acmistim o da gidici zaten.

İyi kadro kurmuşlardı yazık olmuş , artik rıdvan fb tv de reklama devam eder

0|0
    0|0
  • Acun Ilıcalı bunu beğendi.

Spor Servisi ve Spor Gecesi gibi programlar ile bile izlemeye yeter olan kanaldı, biz bilgisayar oynarken, iş yaparken arkada hep açık olan kanaldı.
    Cidden üzüldüm ama kanalı bu hale getirenler bizlere bir ara F1, NBA gibi şeyler izletirken Rodeo ve saçma Boks maçlarına dönüştürenlerdir.

0|0
    0|0
  • %100 futbol kalsin, dacka baskete cok yatirim yapildi, TBL sponsorlugu buyuk maaliyet.. Uzuldum gercekten

0|0
    0|0
  • uzun zamandır açmadığım kanallardan bir tanesi maç özetlerini skor sonuclarını bu kanaldan öğreniyorduk vay be demekki buraya kadarmış.

0|0
    0|0
  • bağımsız olmazsan bir gün bitersin böyle.

0|0
    0|0
  • Bilmiyordum doğruysa eğer adam akıllı tek spor kanalı da kapanicak demektir

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş ya.

0|0
    0|0
  • Telif hakları ala ala zarara ugramis

0|0
    0|0
  • gs ve bjk yandaşı olduklari icin uzulmedim açıkcasi tarafsiz olsalardi uzulurdum

0|0
    0|0
  • Ohaa olamazz kapanmasin.. spor gecesi olmadan olmaz ki

0|0
    0|0
  • Bu ulkede spor mu var kapatilmasin. Futbolu berbat basketi eh iste. diger dallr zaten izlenmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...