Yine sevmeye devam ediyorsun dimi :(

Sonra ne oluyor biliyor musun? Çok özlüyorsn.Elin telefona gidiyor mesaj atmak için ama yaşadıkların yaşayacaklarının teminatı.Tekrar üzülmek istemiyorsun.konuşursan alevlenecek duygular var çünkü.Sürekli çevrende onun ismini duyuyorsn.Bir yandan mutlu görünmeye, bir yandan onun hakkındaki şeyleri öğrenmeye çalışıyorsn.Onu hatırlatacak bir şey illa buluyorsn.Bazen bir kağıt parçası oluyor bu bazen de bir mekan.en güzel anılarınızı düşünüyorsn.Sonra ne? oluyor biliyor musun?Sevmeye devam ediyorsun

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• sonra sevmeye devm ediyorsun...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• herseyin bir sonu var, inan bana!

0|0
    0|0
  • Aptalım.Çünkü;

Canın ne zaman isterse o zaman geldin ve ben sana hiç birinde hayır diyemedim..Demeliydim..

0|0
    0|0
  • yanlış alışkanlığını özlüyorsn

0|0
    0|0
  • sonra hepsi geçiyooo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilimsel yaklaşmamı istermisin? İlk sacma gelicek olur mu oyle şey diyeceksin ama dinle gercegi anlayacaksın. Aslında aşk bir madde bağımlılığı. Ask endorfin salgilatir insana bu da morfinin güçlü şeklidir, ama endorfin genelde acı çektiğin durumlarda daha çok çıkar. Ve bağımlılık yapar. Vücut endorfine ihtiyac duyar. Ama bunu sana sevdiğin kisiye ihtiyacin var gibi gösterir acı çekmek daha çok seni direndirir cunku acı çektikce daha çok endorfin salgilamak seni acı çektirmeye mecbur kılar. Bu yüzden aşktan vazgeçmek sigara ya da uyuşturucudan vazgeçmek kadar zordur. Bir işine yarar mı bilmem ama gercekler aslında bunlar endorfin olmasa herseyi daha kolay unutursun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...