Arkadaşlar 1.73 boyunda 77 kiloyum. Göğsüm erkeklere göre birazcık büyük ve sarkık hangi hareketleri yapmam gerekiyor?

Omuzlarım acayip geniş güzel bir vücuda sahip olabilirim spor yaparak yardımcı olursanız çok sevinirim

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• 14 kilo fazlan var. Rejim yapmalısın öncelikle.

0|0
    0|0
  • Jinekomasti bunu bir araştırır mısın. Böyleyse eğer durum bir doktora görünmen gerekiyor.

0|0
    0|0
    • o kadar fazla büyük değil ben sadece hangi hareketleri yapmam gerekitiğini bilmiyorum

• Bende 170 boyundayım 55 kiloyum rahatsızlıklarım var senin yerinde olmak isterdim. Ama spor salonuna bence imkanın ve vaktin varsa yazılarak hocalardan yardım alabilirsin güzel vücudun olur.

0|0
    0|0
  • Bahsettiğin jinekomasti gibi duruyor bir endokrine görün.

0|0
    0|0
  • Kilon biraz fazla boyuna göre sonra yağ oranını düşür vücuttaki yağ çeperi kasların etrafını sarar ve kasların göz önünde değil arka planda kalır beslenme ve yağ yakımı zaten kendiliğinden ortaya 6-7 ayda düzenli yaparsan rayına girer gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Ağırlık varsa şöyle bir 3-5-7 kg falan iki tane onunla birçok bölge calisilabilir bende yeni başladım fitnessa acemiyim :/ :)

0|0
    0|0
  • Koşu, agırlık barfiks mekik

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...