Kapat

Bakın bir arkadaşlar..

Sevgilimle 6. ayımız bitti bugüne kadar ne ben bir işe girdim devamlı olarak ne de o.ama ben haftada 1-2 gün extralara gittim garsonluk işinde normal şartlarda 2 dakka geç cevap gelince bile sorun olan bir çiftiz , aynı anda yatıp aynı anda kalkıyoruz o kadar bağlıyız 2 günde 1de görüşüyoruz baya bir özlüyoruz..şimdi ben yeni bir iş ayarladım cuma ctesi pazar çalışıyorum öğlen 2den gece 2ye kadar..Sevgilimde yarın işe başlıyor 6 aydır ilk defa o uyurken ben pcdeyim acaip geliyor.sabah 7de kalkıcak o işe gidicek bense 2den önce kalkmıcam fakat yinede çıkışına gidip evine kadar bırakıcam onu.ama hafta sonları izinli bense hafta sonları çalışıcam görüşmelerimiz azalcak konuşmalarımız azalcak.çok korkuyorum yan etkisinden..sizce bir problem teşkil eder mi yoksa hasret sevgi daha mı çok artar ? ya da böyle bir olay yaşayıp sonuçlarını yazabilcek biri varmı. fikirlerinizi ve tecrübelerinizi birleştirip cevaplarınızı bekliyorum

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bu olay genelde daha cok baglar ama ters te tepebılır tabıkı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer aldatıp üzmessen onu böyle çok seversen hiçbişey olmaz...

1|0
    0|0
    • neden aldatayım şuanda bile garip geliyor onsuz 1 saat geçirdim nasıl sıkıldım.

• O zaman no problem.

• Bir sorun olmaz merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...