Allah rizasi icin Allahini seven bilgi versin ya😖😖?

Arkadaşlar ben haftada 3 gun spora gidiyorum, ama hoca squat filan fazla yaptirmiyor. eve gelince squat yapinca ise yaramaz diyorlar ertesi gun yapsam vücut dinlenmiyor biri bişey desin ne yapmam lazım?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• birazdan cevaplayacağım

0|0
    0|0
    • Bilgin yoksa cevaplama kardeş

• Spordan gelince squat yapsam olurmu evde? 100 tane filan ya da daha az diger günler yapsam vücut dinlenmez çünkü

• vücudun soğumuş olduğu için işe yaramaz

En İyi Kız Görüşü

• bir günde 55 tane squat çektim Allah belamı verdi 1 hafta ayağa kalkamadım skilmiş gibi oldum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hocan aptalin teki

0|0
    0|0
  • hocanı fazla dinleme.
    squat bir numaralı harekettir.
    evde yapma, salonda yap. hareketlerin sonuna veya başına ekle.

0|0
    0|0
  • Zamanla yaptırır kas kütlenin alışmasını sağlıyordur. Ne kadar oldu başlayalı 1 ay mı?

0|0
    0|0
    • Hayır çok oldu 7 ay filan yaptırıyor ama 8 kere ben ondan hic bişey anlamıyorum ne yapmam lazm ya

• Bence trainerınla bu konuyu güzelce konuş. Diret böyle süreceksede salonu bırak veya şikayet et. Çok olmuş süre

• twing yap pampa twing :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• SQUATIN sayıları var... fazlasını yapma.. hergun duzenlı yap.. fazla yapınca yuruyemesın.. merdıven cıkamazsın... tuvalete bıle oturamazsın.. kendıne ıskence cektırırsın.. agrıdan baska ıse yaramaz... spor hocanı dınle sen...

0|0
    0|0
    • Canım ben onu demek istemedim. hoca zaten 8 tane yaptırıyor o ne ki hergun yapsam olurmu yani?

• 4 gunde bır 1 gun dınlenılıyor dıye bılıyorum.. hergun yap ama en azından haftada bırgun barı dınlenme gunu olarak ılan et kendıne..

Yükleniyor...