Göbek eritme ve karın kası yapma?

Lütfen alanında uzman kişiler cevap versin. Zargana gibi ince, turşu fıçısı gibi kalın insanlar cevap vermesin!
Bu yıl evde ders çalıştığım için pek hareket edemediğim için 10 kilo aldım. 61 kilodan 71 kiloya çıktım. Göbek yaptım ve tam 1 aydır spora gidiyorum. Vücut geliştirmeye yazıldım. Ne kadar mekik çektiysem de bu göbek erimedi. Ne yaparsam erir? Kilo vermeden eritmeliyim.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Yap tabi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ilk önce göbeği koşarak bisiklet yaparak ve düzenli beslenerek erit. 6 kg verdikten sonra mekik çekmeye başla karın kasların belli olur. Aksi takdirde göbeğin üzerine mekik çekersen karın bölgesindeki yağları sıkılaştırırsın ve eritmek bir hayli zor olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Göbek eritmek için koşman lazım mekik kasları hareket ettirir yağı kasa çevirirsin işi uzun vadeye koşuyosun ama daha sağlıklı bu yol

0|0
    0|0
    • 1 ayda erir mi?

• PS la 10 dk da da yaparsın :D kilo vermek almak kadar kolay değil 1 ay fitness yapmadan köpek gibi cardio yaparsan anca erir ama bu seferde sarkık et yığınına bakarsın

• Anladım, teşekkür ederim

• kilo vermeden eritemezsin. kas kütlesi olarak alman 2-3 sene sürer.
    göbeğinden korkma. hepimiz yedik ve göbekli olduk. sonradan kas kütlemiz tamamlanınca zayıfladık. sende dene. mekik yerine crunch, plank gibi hareketleri dene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...