Korkakmısınız? cesaretlimi ?

korkakmısınız cesaretlimi cesaretliyseniz neden böyle düşünüyorsunuz korksanız neden böyle düşünüyorsunuz .

mantıklı ve dürüst olun .

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• korkmadığım bşey yok diyemem ama çok kişinin cesaret edemiyeceği biçk şeyi gözmü kırpmadan yaptım.. budurumda adını sen koy en önemlisi nefes alan hiçbşyden korkmuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• cesaretliyim dir . 3-4 senedir spor yapıyorum ki yaptığım sporun hakkını gerçekten fazlasıyla veriyorum . Bıçaktan ya da silahdan korkmam ama yanımda da taşımam , herhangi bir insandan korkmam hatta en az 4 kişi olsa ( daha azıyla başa çıkabileceğimi düşündüğüm için 4 ) bile dayak yiyeceğimi bile bile gözümü kırpmadan kavgaya girerim unutmadan söyleyeyim salak saçma şeyler için hayatta kavga etmem kavga ediyorsam ya mantıklı bir sebebi vardır ya da sevdiğim birinin canını yakmıştır .

tabi benimde korkularım var doğal olarak örneğin yalnız kalmaktan ( o yüzden bu sitedeyim sayılır ) ailemi hayal kırklığına uğratmaktan korkarım :)

0|0
    0|0
  • Gerektiği yerde gereğini yapacak kadar akıllıyım.

Cesaretin tek başına hiç bir anlamı yok.

Zalimlerde cesur olur, kötülerde.

Önemli olan bu cesaretin başka insanlara korku yaşatmamasını sağlamak.

0|0
    0|0
  • Adrenalin bağımlısı gibi korkmaktan daha çok cesaret alıyorum ve sırf o yüzden cesaretliyim diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Risk ve sonuçlar göze alınabilir ise cesaret ederim ama sokakta laf dalaşında felan başımı eğer giderim çünkü sonunda elde edilecek bişi yok.

0|0
    0|0
  • hayat korkakları affetmez demiş che amcamız <3

0|0
    0|0
  • Cesur olduğumu düşünüyorum. Bilmediğim, denemediğim şeyleri yapacak kadar. İnsan ilişkilerinde de oldukça cesur olduğumu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bazen korkmakta cesareti gerektirir her insan cesaretlidir..

0|0
    0|0
  • bazen çok korkarım bazende çok cesurum.yalnız kalmaktan çok korkarım mesela yakınımdakileri kaybetmektenancak konu kişiliğimse cesurumdur laf söyletmem fikirlerimin ve düşüncelerimin arkasından sonuna kadar giderim.

0|0
    0|0
  • ötleğin tekiyim

0|0
    0|0
  • Yerine göre korkağım yerine göre cesaretliyim mesela köpekten,yüksekten korkarım

0|0
    0|0
  • Korkagz bız

0|0
    0|0
  • Her insan korkar önemli olan korkulanın üzerine gidilerek cesaretli olmaktır. Cesaretliyim ama ucuz kahramanlık yapmam.

0|0
    0|0
  • Cesaretliyim nedenini söyleyim hayat zerre kadar umrumda değil zaten arkadaslarımda hiç bir şeyi umursamayan adam derler. bir beklentim yok bu hayatta sadece piyonuz.

0|0
    0|0
  • çok cesaretliyimdir

0|0
    0|0
  • Korkak ve pısırığım

0|0
    1|0
  • kadınlardan korkarım ama cesaretliyim ordunun içine kalabiliyorum

0|0
    0|0
  • korkusuz korkak :D

0|0
    0|0
  • yapacagına inandıgına cesaretli inanmadığına ise korkaksın hep öyle

0|0
    0|0
  • Korkağım, bilemem

0|0
    0|0
  • hiç korkmam cesaretliyimdir

0|0
    0|0
  • korkarım Allah'tan

0|0
    0|0
  • Ortasıyım sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şimdi nikimden ötürü cesaretliyim desem çelişkide olacağım ama korkularım var hayatta.Kaybetmekten vs.Cesaretli olduğum yönlerimde var.Kendi yolumdan gitmek gibi, çevremden etkilenmeden kendi düşüncelerimi söylemek ve uygulamak gibi, gece yarısı eve karanlıkta gelebilemek gibi.Yapamassın dediklerine cesaret edip kendime hedefler koyup onları başarmak gibi.İkiside var ve ikiside olması bence doğal.Dengemizi sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Cesur korkaklardanım.

0|0
    0|0
  • maneviyaten cok cesurumdur güçlü bir insanımdır ama korkaklıgım gercek anlamda vardır bırı arkamdan ceeeeee yapsa korkarım

0|0
    0|0
  • Korktuğum şeyler vardır ama cesaretliyimdir genel olarak

0|0
    0|0
  • Allah'ıma güvendiğim için,tevekkül ettiğim için,azimli olduğum için/çoğu kez..korkak değilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...