Aşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?

ya benim anlamadığım bir konu bu tabi her dk bu duyguyu yaşayacak değiliz . hayatımızda en fazla iki kez olabileceğimiz sıradışı bir olay. düşünsene midende kelebekler uçuşuyor falan ..neyse asıl konuya gelelim siz nasıl anlarsınız ? ensamimi duygularınızla yazar mısınız

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• onu kıskanırsın onu görmediğinde ne yapıyor acaba diye meraklanırsın ona bakmaya doyamazsın ve bir çok sey daha :)

0|1
    0|0
    • ahh :)) hatırlattın ilk öğretmenime aşık olmuştum 5.sınıfta :)

• şimdiki öğretmenlerin hepsi yaşlı :) o çok gençti bir peri gibiydi.. aynen gülüp geçiyorum

• birşey farkettimde cevabımı birisi kopyalamıs göndermiş sanırım Allahmya :D

en iyi için teşekkürler ayrıca :)

Kızlar Ne Diyor 4

• yanımdayken ble özlerim onu kızarırım yanında kalbim bnden çıkıp ona uçmak ister ve işte o zaman aşığımdır ben :)

0|1
    0|0
  • onu kıskanırsın onu görmediğinde ne yapıyor acaba diye meraklanırsın ona bakmaya doyamazsın :(

0|1
    0|0
  • normal oln herşey farklı olur gzünde

0|1
    0|0
  • su yolunu bulur sen merak etme

0|1
    0|0
    • çok saçma. bu olay için denmeyecek bir şey bence. suyun yolunu sen belrlersin ama bu bambaşka bir olay o senin yolunu belirliyor

• su aşk..yolda ben şimdi oldumu

• olmadı. aşk ı bunlarla bağdaştıramazsın ki sen. bu senin için öyle olabilir ama benim için tanımsız bir şey

Erkekler Ne Diyor 1

• Dalarsın uzun uzun.. bişeler çekiyormuş gibi ve sende buna kapılmayı ister gibi dalarsın uzun uzun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...