Özel bölge temizliği

Kızlar ben bu yaşa kadar (yaş 24) son 1-2 senedir ne kadar dikkat etsem de, daha öncesinde genital bölge temizliğine çok önem göstermedim. bir pedin 2 gün durduğu oldu, 3-4 gün yıkamadığım oldu özel bölgeyi, tuvallette zaten yıkamazdım banyodan banyoya yıkadığım oldu.Gençlik hataları.Dalga geçmeyin bunlar gerçek. Bu nasıl bir soruna yol açar ilerde bir sorun yaratır mı diye korkuyorum.

Güncellemeler:
arkadaşlar mantar falan yok artık bilinçliyim. sadece geçmişte yaptığım hatalar ilerde sorun yaratır mı diye sordum. lütfen dalga geçmeyin

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• gizlide olsan cesaretine hayran kaldım dürüstsü umarım seni taşa tutmazlar şimdi :) ama neden özenmedin şimdiye kadar?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• yaratsaydı şimdi ortaya çıkardı. kızlık zarına ve bartholin bezlerine dua et. allah öyle bir sistem kurmuş ki sizin temizlik konusuna dikkat etmeyeceğinizi bilerek bu sistemi koymuş. bu sistem sizi mikroplardan korumuş. rahim bölgesine kadar mikrop gitseydi mutlaka enfeksiyonel bir rahatsızlık olarak açığa çıkardı. umarım yoktur. gizli rahatsızlık bırakmış da olabilir. rahim ve yumurtalıklara yerleşmiş birşeyler yoktur inşallah.

0|0
    0|0
  • kolanya falan dök arada

0|0
    2|2
  • bundan sonra dikkat etmen gerekir önemli bir bölge nede olsa şimdi belki farketmezsin ama bir ilişki sırasında bulaşır (temiz olmadığın için bakteri virüs vs.) o yönden sorun olabilir sadece ...

0|0
    0|0
  • Yaratmaz bence ama evliyken genital bölge çok önemli.

0|0
    0|0
  • Çocuğun olmaz

0|0
    4|0
  • ne yapalım şimdi. bekçilikmi yapalım. bişey olmaz olmaz. rahat ol askerde biz atış yaptıktan sonra tüfekleri harbi denen bir aletle temizlerdik...

0|0
    0|0
  • aklını başına toplamışsan ve yeterince temizliğine önem veiroyrsan bu zmana kadar bir sorun olmamışsa artık oalcağını düşnmüyorum ama okurken inan midem bulandı:(

0|0
    0|0
  • siteyi kokuttun :)) şaka bir kenara sağlıkla ilgili soruları buraya değilde uzman kişilere sormayı denemelisin

0|0
    0|0
  • lanet olsun, gece gece hayattan soğuttun beni. şimdiye kadar iyi yaşamışsın. bundan sonra vajinal birşey olmaz sana herhalde...

0|0
    0|0
  • mantar olur küf olur kokar, ilişkiye girerken eleman sorar 'ablacım sen ne yedin ?'

0|1
    1|1
  • yaratabılır temızlık ıyıdır candır temızle bence agda ıle yap tertemız oluyor

0|1
    0|0
  • ben sana demiştim

0|0
    0|0
  • ordaki bakteriler mantarlar bayram ettiler saynde

1|0
    0|0
  • bişey olmaz yavrum korkma.

0|0
    0|0
  • Peki bu zaman kadar nasıl olduda enfeksiyon kapmadı hayret...

0|0
    0|0
  • arkadaşım naptın sen de öyle

0|0
    0|0
  • belediyenin temizlik görevlilerinden yardım iste

0|0
    0|0
  • sen böyle konuşuyorsun benim canım sıkıldı ya senin gibiler varsa

0|0
    2|1
  • Bakteriler üremiştir orda.Dezenfekte etmen lazım

0|0
    0|0
  • Seni alan erkeğe acırım. Kadın tertemiz olmalı dikkat etmen lazım bunlara.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• dalga geçilicek ne var pedin iki gün kalması bendede oluyor üzerine peçete koyunca kirlenmiyor değişmenin alemi ne ben çok parfüm sıkarım kokulu ped kullanırım pis kokma olayı yok..senn yaptıklarını herkes yapabiliyor insanlık hali iğrenenler yapmıyorum diyenler yalancı..

1|0
    1|0
  • Hayır mikro organizmalar elinde coğalır elinide mutlaka ki yıkarsın öyle ya da böyle onun dısında vereceği rahatsızlık fiziksel olarak kendini gösterir bir sorunun yoksa ileride de olmayacağını ümit ediyorum

0|0
    0|0
  • Şu zamana kadar olmaması mucize sanki ama olsa o zamanlar olurdu gibime geliyor.Sonradan bir şey çıkabileceğini sanmam.

0|2
    0|0
  • Şimdiye kadar bir sorun yaşamaman ilginç gerçekten.Şimdiden sonra dikkat edersen önceki temiz tutmamış olman bir sorun teşkil etmez.

0|1
    0|0
  • çoğu kişi şimdiye kadar olmadıysa bir şey olmaz yazmış ama hiç belli olmaz oranin çok temiz tutulması gerekiyor aksi halde kısır bile olabilirsin pislikten rahim de bazı yerler tıkanabiliyormuş

0|1
    0|0
  • geçmişteki hatalarından ders cıkardıysan ne mutlu sana bugüne kadar herhangibi bir sorun olmaması büyük şans artık daha özenli olmalısın

0|0
    0|0
  • son derece samimi bir açıklama. dalga geçecek bir şey yok. temizlik öğrenilebilen bir şeydir.

ben 15-16 yaşına kadar haftada bir banyo yapan, çamaşırı da banyodan banyoya değiştiren (yani bir hafta) tuvalette de yıkamayan biriydim. şuan 22 yaşındayım ve her gün duş alan, bir iç çamaşırını çoğu zaman bırak bir günü sadece yarım gün giyen, saatbaşı elini yıkayan biriyim. hayır soruna filan yol açmaz. sonuçta uzun süredir dikkat ediyorsun. pislik mantar oluşturacaksa söz konusu olduğu zamanda oluşturur, yıllar sonra değil :D

1|0
    0|0
    • sadece o zamanlar popo bölgesine batmalar oluyodu kıl kurdu gibi..uzun süre devam etti ama sorna geçti

• şimdi bir sorunun yoksa geçmişte temizliğine dikkat etmedin diye bir sorun olacağını düşünmüyorum olacaksa temizliğine dikkat etmediğin zaman olurdu

0|0
    0|0
  • Sen neyin kafasındasın gülüm..Bakımlı ol biraz yahu ben kendimde kıl görünce bile dayanamıyorum.Evlenince kocan oral yapmaz sana görürsün o zaman koku olur oranda yahu :(

0|0
    1|0
    • benim de kıl bile yok artık şu soruyu doğru düzgün okurmusunuz ya

• Şimdiye kadar saglik sorunun olmadiysa iyi sanslisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...