Iyimser,temiz bir yüz size neyi ifade eder ?

arkadaşlar yeni tanıştığım kişiler veya yakın arkadaş çevrem benim saf,temiz .iyi niyetli biri olduğumu ilk bakışta da bunun yüzüme yansıdığını söylüyorlar,sempatik buluyorlar yüzünde temizlik var diyorlar ,yüz hatların çok düzgün yüzün güzel diyorlar ayrıca ortamlarda genel olarak herkes tarafından sevilende biriyim .sizce bu karşı cins için ne anlam ifade eder ilk tanışmada ya da bakışta bu benim karizmatik,yakışıklı olmadığımı mı gösterir sizce ? böyle olmak mı yoksa karizmatik,yakışıklı olmak mı daha önemli karşı cins için ? cevap verirseniz sevinirim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Biz buna türk edebiyatında nur yüzlü insan diyoruz .Bence güzel bir özellik ama biliyorsun yeni gençliği.Biri uzun saçlı 20 tane yüzünde piercingi olan veya saç baş karışık saç sakal karışık, ağzından küfür eksilmeyen ve yüzü okadar sakal bıyığın içinde görülmeyen erkekleri çekici buluyorlar veya renklerle zevkler tartışılmaz.Kendine güven gerisi gelir :)

0|1
    0|0
    • teşekkürler :) dediğin tipte insanların geneli ergen olduğu için beni fazla alakadar etmiyo açıkçası ilerde bir gün pişman olacaklardır yaş ilerledikçe , mutluyum böyle olmaktan :)

• Teşekkür ederim en iyi cevap için.

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Nurlu insan derim ilk :) Birde esprili biriysen daha ne olsun, terazinin iki tarafıda eşit olursa daha iyi olur biraz tip biraz sempatiklik ve komiklik :D

0|1
    0|0
    • genelde esprilerime güler çevremdekiler neşeli biri olduğumu söylüyolar teşekkürler :)

• Önemli değil :)

• Güvenilirlik,huzur.

0|1
    0|0
  • daha körpe delikanlı iken nur cemaline karizma da katabilirsin kanımca

0|1
    0|0
    • bu karizma olayını da anlayamıyorum mesela yani giyim kuşam mıdır karizma, bakış mıdır nedir somut bir tanımı yok mu bunun ?

• peki teşekkürler :)

• görevimiz

Erkekler Ne Diyor 4

• HER AN HERŞEY BEKLENİR :D

0|1
    0|0
    • haha :) o da bir bakı açısı tabi :)

• valla hatırlayamadım ki :)

• :) boş koy , hatırlama bağalım :)

• Sadece başlığını okuyarak cevap veriyorum gerisini okumadım. Yüzünden temizlik akabilir. insanın içi önemli içii

0|1
    0|0
  • Önyargı olur

0|1
    0|0
  • amelelik :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...