Protein Tozu İle Kas Yapmak Doğrumudur?

3 Hafta oldu Fitness'a başlayalı protein tozu önermediler bıraktığında kaslar yağa dönüşür dediler doğrumudur?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Yine işkembeden sallayan adamlarla dolmuş burası. Doğal protein demişler. Ulan laboratuvar ortamında üretilebilen protein mi var? Varsa söyle bitsin bütün dünyanın et bağımlılığı.

Sen sor tek mesajda ne merak ediyosan cevap veriyim kardeşim. Sinirlerim oynadı yine ya. Kilonu boyunu falan da yaz.

0|1
    0|0
    • Mesaj atamiyorum malesef :)

• O halde konuya açıklık getireyim, genetiği süper olan bir kişi doğru beslenme antreman ve dinlenme ile ilk senesinde ayda 500-1000gr civarı kas yapabilir, ikinci sene yarıya üçüncü sene 4 te birine düşer kazanç. Ortalama 4-5 sene sonunda genetik limitlere ulaşılır ve kas kazanımı neredeyse sıfırlanır olan korunmaya başlanır.

Genetik limitini geçmek isteyen adam malum karanlık yola girmek zorunda :D

• @CodeRed o zaman çeviri de hata olmuş. Okuyanlar buna göre okur inşallah milleti yanlış yönlendirmeyelim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Protein tozu sadece seni şişirir. Doğal protein almadığın sürece kasların kalıcı olamaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence protein tozu alacaksan bile üften pütfen markalardan alma araştır ona göre hareket et

0|1
    0|0
  • Ne atıp tutuyorlar arkadaş :D

Yeni spora başlayana ilk 2-3 ay önerilmez, önce metabolizma düzene girecek sonra.

0|1
    0|0
  • Protein tozu kullanmadan önce 2 ay spor yapmanı tavsiye ederim kas yağa dönüşmezde bir vücudun alışssın spora 3 hafta az

0|1
    0|0
  • kardeşim bunu söyleyen eğer ordaki hocaysa o salonu derhal bırak.

0|1
    0|0
  • evet kardeşim kullanmana gerek yok doğal olsun sabır biraz

0|1
    0|0
  • Yalan. bende protein tozu kullandim ve sonra 1ay spor yapmadim (mecburiyyetten) ne yag dolu ne bir şey. bos laflar iste

0|0
    0|0
  • Çok yanlış ilerde Protein Tozuna bağımlı kalırsın ya da yağlanırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...