Millilerin performansını nasıl buldunuz?

Millilerin performansını nasıl buldunuz?
Açıkçası pek beğenmedim aynı şekilde isveçde güzel oynamadı

0|1
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Birtek ardayi begenmedim😭

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Savunmada Topal iyiydi

Oğuzhan olmayınca milli takım ortasahası inanılmaz dramatikleşti

Cenk Tosun'un hem kulübündeki hem de milli takımındaki çabasına rağmen yazın ilk 11'de olmazsa kesinlikle Terim'in art niyetinden dolayıdır.

0|1
    0|0
    • oğuzhan çıkınca maç isveç geçti resmen
      cenk haikaten milli takıma lazım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Arda'yı beğenmedim. Takım oyunundan uzaktı. İyi işler yaptı ama bu lakayt performansını haklı çıkarmaz.

Oğuzhan son aylarda biraz formsuzdu bu maç daha önde oynamanın etkisiyle cidden iyi oynadı, bir iki kere kuzeylilerin hayvani fizik gücü karşısında ezildiği oldu ama hem takımı yönlendirişi, hem de Ozan-Selçuk ikilisine göre topu ayağında daha iyi tutması ve düzgün pas tercihleri olması etkili oldu.

Volkan berbattı, tek yaptığı bir iki kere topla çalım deneyip tutarsa da deli gibi delmeye çalışmak, ama ne oyun görüşü, ne zekası ne de karakteri milli takıma yakışmıyor, kendini atan adam oynamamalı.

Selçuk işini yaptı, bir özelliği öne çıkmadı pas istasyonuydu.

Ozan Tufan'ı sevmem, abartıldığını düşünürüm, ama fiziğiyle, temposuyla maçta olumlu oynadığı oldu, oyun görüşünü geliştirmesi lazım.

Mehmet Topal çok iyi oynadı, Caner savruktu, Hakan Balta bildiğimiz gibi, Gökhan Gönül 3 gün önce sakatım diye takımının çok önemli bir maçına çıkmazken bu maçta nasıl 90 dakka oynadı soru işareti.

Cenk de bahtsız olduğunu ve aslında türk forvetlerin içinde en güvenilir adam olduğunu göstermiştir, kupada forma kendisinin olmalıdır, attığı ilk golü de ikinci golü de 'Burak olsa kesin atardı' diyenleriniz varsa hayal görüyordur. Üstelik kazık gibi ofsaytta durup, sürekli rakibe faul yapmıyor adam.

Volkan Babacan da gayet iyi işler yaptı. O artist ayıya takım muhtaç değil.

Kerim Frei niye üç senedir Beşiktaş'da ilk 11 oynamıyorun izahatini verdi, formu orta seviyede olan Gökhan'ı kesmesi mümkün değil bu haliyle, iyi günündeki Gökhan'ın sağ bacağı etmez.

0|0
    0|0
  • Bence takım zamanla oturacaktır. Takımda çok güçlü isimler olacak. Oğuzhan Töre Frei Cenk Caner Gökhan Gönül Oğuzhan Selçuk bunların hepsi çok yetenekliler ama formsuz bir kısmı.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle abicim çok kötüydük İsveç'de ayrı bir beterdi açıkcası fazla ilerleyeceğimizide düşünmüyorum bu senede.

0|1
    0|0
  • arda berbat ozellıkle kanks

0|1
    0|0
  • bizde de onlarda da eksik vardı cenk tosun çok iyiydi genel olarak onlardan iyiydik formayı da beğendim ama deplasman olan daha güzel gibi

0|1
    0|0
  • Cenk Tosun fazla iyi :)

0|1
    0|0
  • Kötü

0|1
    0|0
  • Züper

0|1
    0|0
  • Her zaman ki gibi askeri ücretle çalışır gibi oynadılar haram o para bunlara

0|1
    0|0
Yükleniyor...