Kuzenimden tekrar mi özür dilemeliyim

Ben yurtdisina cikmitsim odamda nargile vardi annem de onu bulmustu.Dolayisiyla kizdi.Kuzenim benim odamdan nargileyi alip götürünce anladi onunla da bir ilgisi oldugunu.Geri geldigimde iste annemler konustu benimle yanlis seyler bunlar falan diye.Kuzenim de hosgeldin demeye gelmisti annemler biraz soguk davrandi.Sonra sali günü mac vardi Galatasarayin iste gel beraber bakalim falan dedi megersem eski Sevgilim benimle barismak icin cagriiyormus ama tabi bunu bana söylemedi sürpriz olsun diye.Ben gelemem dedim annemler izin vermez diye sen gel dedim oda kizdi iste tamam anladim ben annenler beni istemiyor o zaman görüsmeyelim artik dedi.Eski Sevgilim de demis tamam artik sktr et bosuna ugrasmaya gerek yok unutsun beni dedi.Sonra carsamba günü gül falan aldim yanina gittim özür diledim cok sevindi ben sensiz yapamam dedi.Sonra cuma günü bize geldi dedi iste gelsene bize oturalim falan bende annemlere sordum izin vermediler evde islerim vardi diye sonra iste kuzenim üzüldü dedi artik bir anlami yok görüsmenin görmüyormusun acik acik istemiyorlar beni dedi bende dedim tamam sende birak git beni dedim sonra gitti iste.aslinda onunla cok disari ciktigimiz oluyor bazen hergün beraber oluyoruz yani hergün bile olmasa hafta da mutlaka iki gün görüsürüz bu yüzden bana hic disari cikmiyorsun benimle demesi nankörlük gibi.Simdi 2 haftadir görüsmüyoruz napsam bilmiyorum onu kaybetmek istemiyorum ama tekrar mi özür dilemem lazim ? Tekrar özür dileyip aynisini tekrar yapmasindan korkuyorum.Eski Sevgilimi de hala cok Seviyorum onu da kaybetmek istemem sizce hala bir sansim var mi ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 2 si içinde hayla şansın var. Bu arada nargile dediğin kova mı ? niye bu kadar tepki gösterdiler ki ?

1|0
    0|0
    • Eski Sevgilim gercekten var mi sence cünkü dedi ya artik unutsun beni umrumda bile degil falan..Vallah saliga zararli oldugundan galiba bide dediler bunla baslayan ickiye falan da baslar gibisine

• Evet kizlar ciddiye alinmak isterler :) Tesekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Cok uzunmuş okumadım.

1|2
    0|0
    • canin sagolsun :)

• Nasıl bari güzelmi oralar ? neydi hamburg du herhalde evet evet hamburg ama neresi diye soracak olursan bilmıyorum :D ilgilenmıyorum yıl olmus 2013 türkiyeye geldiklerinde hala çikilata getirirler :D

Furkan :) arkadaş olarak eklesene beni burdan konusmayalım. sende inşallah abaza olarak görmessın beni :D

• Tamam bekle ekliyorum :D

• Ah bu aileler :D Ozur dıler ıkısındende.Yanlı ıkısıde nazlı geldı bana :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...