Selçuk İnan bundan sonra Umut Bulut hakkında ne düşünür?

Adama acıdım lan, herif gördü ki aslında uygun pozisyon bulduğunda zbam diye doksana vuran, orta yapıldığında arka direğe doğru vurup gol atabilen forvet varmış da kendisi Umut'a kalmış. Ondan önce de Burak 10 pozisyonu berbat edip birini anca atıyordu.

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Umut kendi başina 'bugün de ben oynayayim yaa' dememiştir herhalde.

0|0
    0|0
    • Adamı bağlamaz, forvet düşün ki karşı karşıya pozsiyonda her topu kaleciye vuruyor. Hugo Almeida bile öyle çile çektirmiyordu adama.

Onu takımdan kovmak şöyle dursun, bir de zam yapan yöneticiler ayrı bir kafa tabii.

• İste, iyi değilse iyi olmayani orada tutan oynatan suçludur.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Sana attığım paslar haram olsun diyordur

Cenk bu maçla birlikte milli takımın vazgeçilmezi olduğunu birkez daha ispatlamıştır. İlhan Mansız ve Ümit Karan karışımı bir yapısı var

0|0
    0|0
    • Valla bilmem, Burak Yılmaz evlat kontenjanından gene ilk 11 oynar, malum takımın başında Fatih Terim var.

• Diğer evladı umutu nasıl kesti hala anlamadım , acısı var diye mi acaba

• Türkiye'nin 1. forveti Burak Yılmazdır.. Burak Yılmaz'ın bu sene bir türlü kurtulamadığı sakatlığı söz konusu. Burak Yılmaz ile Cenk'i kıyaslayamicam. Umut'u bilemem Fatih hoca ikisi arasında kararı verir ki bana göre Umut 11'de oynar.

0|0
    0|0
    • Top suremeyen, pas veremeyen, calim atamayan, surekli faul yapan, surekli ofsayta dusen Burak Yimaz'a niye itimad edelim acaba?

• Dostum futbolu sadece çalım pas olarak bakma.. Etkili olabilmek çok önemli.. Bilmiyosun neyse boşver..

• Etkili bir adam degil Burak, Trabzon'da da Galatasaray'da da asiri uretken ortasahalarin onunde oynadi.

• Burak selçuk sakat bile 11 oynarlar :D

0|0
    0|0
  • Bisey düsünemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...