Kadına kas yakışır mı?

Selam ben 1.64 boyunda 68 kşloyum biliyorum kilom fazla. Fakat Nisan sonu şöyle bir programa başlıyorum : 2 gün özel kick box dersi 1 gün yüzme 1 gün buz pateni 1 gün bisiklet 2 gün yürüğüş yani büyük ihtimalle kas yapıcam ve kilo veririm diye düşünüyorum tabi beslenme de önemli biliyorum. Sizce bacak kası kadına yakışır mı? Göbek icinde abartılı olmıyacak şekilde? Bide sevgilim var 1.82 arada boy cok kilo verirsem iste bir 55-60 uzar mıyım?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• tabıkı uzamazsın oyle bırsey yok sadece zayıf ınsanlar uzun gozuktuklerını sanır ama oranlar her zamna aynıdır ayrıca kadınlarda sandıgın gıbı oyle kas gelısımı kolay degıl ben 4 yıldır fıtness yapıyorum dusun ancak bır kac seneden sonra gelısmeler oturuyor o nette gordugun asırı kaslı kızların hepsı destek alıyor malesef akdın vucudu erkekden farkldıır erkekler kas yapmaya elverıslı fakat kadınlar ıcın aynı kural gecerlı degıl ama kas candır tabıkı yap programa basla kas yaptıgın zaman kılnda degısım olmuyucak ama ıncelıceksın

0|0
    0|0
    • Kilomda değişim olmıycak derken o program ve diyetle olmaz mı? Amacım zaten cok kaslı olmak değil kilo vermek ve etrafımdakiler diyorki kilo verince boy uzuyor

• yok malesef boy uzamaz bak soyle dusun 2 aynı boyda sekıl dusun bırı yuvarlak bırı çubuk s ana cubuk gıbı gozuken uzun gelıcek en meselesınden dolayı ama aslında ıkısıde aynı boydadır yanı boyda uzama olmaz ama en olarak daaralma oldugu ıcın oyle sanılır evet kas yapmak demek kılo artısıdır zaten ama kastan kılo almak kolay degldır zaten oyle merak etme :)

Erkekler Ne Diyor 7

• yakisir

0|0
    0|0
  • iris kyle gibi olmayacaksın tabi :D

yakışır bence.

0|0
    0|0
  • Bu saatten sonra boyun Uzamaz ama o diğer şey kadında kas en nefret ettiğim şeydir
    Kadın dediğin narin olacak o ne oyle kas más ya

0|0
    0|0
  • Hayıır Yakışmaz abi kadın nazik tatlı bişi olcak one öyle

0|0
    0|0
  • azıcık göbeği erit yeter ne yapıcaksın bacak kasını 30 metreden frikik mi kullanıcaksın:)

0|0
    0|0
  • Şu an kilolusun kas yakışır bayanlara

0|0
    0|0
  • Ben 187 yim ve 66 kiloyum normale gore zayifim ama sende boyuna gore kiloluymussun bunu hakaret olarak algilama ay cok cirkinim falan deme demek istedigim kilo verirsen fizigin dahada belli olur daha cekici olursun tabi yuz hatlarina gore degisir mesela kiloyu gostermeyen bir fizige sahipsen bu pek belli etmez ama hafif kas olmasinda sorun yok bence

0|0
    0|0
    • Yok algılamam kötü olduğunu düşünmesem uğraşmam zaten :) teşekkür

• Tamam sorun yok o zman :D

Kızlar Ne Diyor 4

• bence bacaka kası yakışmıyor ama karın kası yakışır. Kilo verirsen biraz uzun görünürsün benim de arkadaşım 1.65 63 kilo ama kısa görünmüyor.

0|0
    0|0
  • cok ıyı plan evet

0|0
    0|0
  • 54 civari olman lazim, ve kas super bir sey bence ayrica

0|0
    0|0
  • Hafif duzeyde evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...