Arkadasımın annesi kötü kadın :S

Arkadaşımın adı burcu. daha ilkokul 2e giderken baslamıs annesi bu işe. bütün sehir biliyor. cünkü buranın köylerinden mahallelerine kadar her bölgeden kisiyle beraber olmus. merak ettiğide şu; eğer siz bilmeden sevgili olursanız böyle bir kızla sonradan annesinin mesleğini ögrenseniz terkedermisiniz ? yoksa ben seviyorum o benim sevgilim ailesi beni ilgilendirmez diyip sevgilinizle devammı edersiniz ?

Arkadasım dediğime bakmayın kardesim canımdan bir parça o. ve gercekten annesinin sucunu o cekmek istemiyor. erkeklerden cevap bekliyoruz

Güncellemeler:
Sevgilisi sorun cıkarmasada ailesi cıkarırmı sizce?

0|0
4|39

En İyi Erkek Görüşü

• ya tamamda kadın keyfinden yapmamış belliki ailesine bakmak için yapmış başka çaresi yoktur bu işe başlamıştır bunda tabiki kızın suçu yok ama tabiki bunu anlayamadan dalga gecicek çok hırt var ;)

ben böyle bir şey için kız arkadaşımı terketmem yanında olurum gerekirse maddi imkanım varsa annesine destek olurum maddi olarak ki bu işi yapmak zorunda kalmasın baktım olmuyor kız arkadaşım üzülüyor bu duruma bulunduğu çevrede herkes biliyor annesinin o işi yaptını başka bir yere gerekirse başka bir ülkeye taşınırım ;) adam olan erkekte bunu yapar yapmalı bence;)

1|0
    0|0
    • hem doğru hem yanlıs konusuyosun. bende arkadası olarak karsıyım. evli değil sadece burcuyla annesı yasıyor. yanı sadeceye burcuya bakıyor. caresi var düzgün bir işte calıssa cokta rahat gecınırler bol para kurtulus deıl. ön yargılar konusunda haklısın. annesı öyle dıye burcuda öyleolucak dıye bı kural yok

• he o zaman başka başka bir iş yapma şansı var ama kadın hayat kadını olmayı tercih ediyorsa o zaman senin arkadaşın burcunun bir an önce kurtulup evlenmesi ya da ayaklarının üstünde rahatça durabilmesi ve bu bağı koparması lazım ben annesinin başka çaresi yok diye düşündüm;)

Erkekler Ne Diyor 38

• Annesini o hayattan kurtarmak lazım ya, kızın da düşündüğü şeye bakın arkadaş. Evleneceğim kişinin o taraklarda bezi olmasın yeterli ama annesinin de öyle bir durumda olmasını görmezden gelemem kesinlikle. Paraya çok ihtiyacı varsa helal bir meslek bulunur. O kardeşiniz olacak kız arkadaşa söyleyin, bir sevgili ile ilişki düşüneceğine annesini o yoldan kurtarmayı düşünsün.

2|0
    0|1
  • annesinin fiyatını sorarım :P.D:D

0|2
    4|1
  • O şehrin temelini

0|0
    0|0
  • degısık bı durum anasına bak kızını al mantıgı gıdersek sakat vur gec kızda yolun yolcusu

yok kız o ıslere hıc bulasmamıs hatta cogunun kızından haberı yoksa daha canlı olur o zaman sıkıntı degıl ama emın olmak lazım anası oyle ıken kendısınde bı oynaklık var mı yok mu :D

0|0
    0|0
  • Anasına bak kızını al derim :)

0|1
    0|1
    • İşin şaka boyutunu bir tarafa bırakırsa, hiç kimse ana babasının yaptığı bir şey nedeniyle yargılanamaz.

• ailesi kesinlikle bir sorun çıkarabilir ama sonuçta aşk bu aşkın önünde kimse duramaz ne ailesi ne arkadaşı ne eşi dostu aşk için dağlar delinmiş annesinin meseleği çok önemli değil bence

0|0
    0|0
  • öğretmeni işin ... sı ve annesi olacak kız namuslu olacak daha ne ister bir erkek <3

0|0
    0|0
  • diğer sevgililerime yaptığım şeyden farklı bişey yapmam yani. onun annesi onun annesi benim değil ki.

0|0
    0|0
  • Annesinin yedi halt yüzünden kimse onu suclamaz diye düsünüyorum..

0|0
    0|0
  • zavallı kızın suçu ne

yeter ki annesinin yaptığı şey ona zarar vermesin

0|0
    0|0
  • ne kadar sevdiğime bağlı

0|0
    0|0
  • O iş olmaz canım.

Sevgiliye de sorun olur aileye de...

0|0
    0|0
  • Ailesi ilgilendirmez beni.Annesinin hayatını kıza bağlamamak lazım

0|0
    0|0
  • o anasının sorunu yahu. bızene aşkın gucu herseyı yener

0|0
    0|0
  • zor bir durum. hemde çok zor. onada annesine baktıkları gözle bakarlar. onun için en iyi tercih

bulunduğu ili değiştirmesi. başka şehir yeni bir hayat.

0|0
    0|0
  • ailesi mutlaka çıkarır.

sabit beyinlere sahip basit bir toplumuz çünkü.

0|0
    0|0
    • ahh ön yargılar :)

• O zaman inşallah karsına böyle bir kız cıkar seninde. o zaman görürürz bakalım ;)

• sanchez00, çıkabilir. insan denen olgu sizlerin basit beyinlerinde var olan din ve toplum tarafından yaratılmış köhne değer yargılarıyla sınırlandırılamayacak kadar önemli ve özeldir.

hpnotic, ön yargıları asla değişmeyecek bu toplumun maalesef. içlerinde en rezil işlere kalkışanlar da bu tarz olayları en çok eleştirenler olur hep.

• Bu olay kızı ahlaki yönden nasıl etkilemiş ona bakarım !

Kızın ahlakında bir sıkıntı yoksa ölene kadar benimdir demek :)

0|0
    0|0
  • onu tanıdıktan sonra ne ailesi ne başka kimse beni ilgilendirmez ..

0|0
    0|0
  • kötü bir durum arkadaşının durmuna üzüldüm.herhalde evlilik yapmazdım.bişey sölemek çok zor

0|0
    0|0
  • Annesi neki kızından ne beklıyon kızıda onun gibi motordur işte

0|1
    0|0
  • flimden kesit gibi geldi kızın sucu yok fakat işi çok zor kendine annesinden uzak bir yaşam sürmeli

0|0
    0|0
  • seviyorsam annesinin ne iş yaptığı beni bağlamazki.

0|0
    0|0
  • annesinin ayıbıdır o yaa.allah kızına sabır versin çok zor bir durum..

0|0
    0|0
  • çalışmanın nesi suç nesi ayıp

kadın alın teriyle ekmeğini kazanıyor

ne var bunda

0|0
    0|0
  • Düşünsene kaynanan ne iş yapıyor. Efendim mahallenin Motoru kendileri :D:D

0|0
    0|0
  • illaki çıkarır ama ailesine söylememek en mantklı olanı

0|0
    0|0
  • çıkarabilir

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • adı müzeyyen mi

0|0
    0|0
  • seviyorsam ve onunda bu işlere bulaşmadıgına eminsem devam ederm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 4

• yorumsuz

0|0
    0|0
  • Söylemeyin sizde öyle bir kadın olduğunu..

0|0
    0|0
    • kesin öğrenır cocuk ögrenmese ailesi ögrenır aılesı ogrenmese cocuk ogrenır :D mesela cocuga arkadasları söyler en kötu ıhtımal zaten bu zamana kadar tüm sevgilileri ögrenmıs hepside kötü gözle bakmıs

• kötü olmuş ya :/ çocuk ile hepiniz desteği ile konuşun..

• Cogu kisi sorun olmaz yazmış ama sorun ederler bence TR de bu kadar ileri goruslu erkekler olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Annesinin suçunu çocuğa yüklemek çok yanlış ama biz bunu bayan gçzüyle böyle görüp,böyle düşünüyoruz,fakat erkeklerin düşüncesi mutlaka farklı olacaktır,hele erkeğin ailesi klasik Türk kayınvalideleri ve pederleri o kızı asla aileye gelin almaz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...