Nasıl öğrenirim kimi sevdiğini ?

bi çocuk var bakışdığım ama öyle böyle değil seviyorum çocuğu arıyorum sesını dınlıyorum kapatıyorum falan.. ama çocuğun eski sevgilisi var 9 ay çıkmışlar ve o etrafta olunca bir ona bakıyor bir bana ikimize de eşit bakıyo ama ben raatsız oluyorum. gerçekten kimi sevdiğini nasıl anlıyabilirim _çocukla bir konuşmuşluğum yok_

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• git sor anlarsın

0|0
    0|0
    • ne diyim benımı sevıyosun onumu diyim

• sakarya üni

• sakarya gelemem 9 eylüle çok uzak sana önerim şu: eğer çocuk sana sıcak bakıyosa etkili olcaktır

bi şekilde tanış sıcak davran güleryüzlü ol işlem tamamdır

baktın tanısamıyosun 2-3 arkadaşınla bir dümen çevirin ne bilirim al eline ağır bişey geldiği sırada yardım iste yürürken tanısırsın o kadar kabiliyetin vardır heralde (:

Erkekler Ne Diyor 4

• O kaç yaşında ki..

0|0
    0|0
  • sen teklif et sonucunu gör 1-0 zaten yeniksin şuan en azından durumu eşitle ve ona teklif et bir şey kayıp etmezsin

0|0
    0|0
    • ya reddederse o zamn dönüp bakmaz bile

• aradan yaklaşık bir iki hafta geçsin çocugu takip et bilekliği takmışssa yanına git çaktırmadan (yalnız bilekliği öyle güzzel bir şey seçmelisin ki çocuk kesin takmalı unutma ondan sonra her şey basit ) çok hoş bir bilekliğin var de konu aç bu harfler ne anlama geliyor de

• sonra bir şeyler de o işte ama sen güzel bişe dee sonra onu iste verirse al bir kaç gün soonra yanına git neden hediyemi bana geri verdin de onun için büyük bir süpriz olcak

vermez ise teşekkür ederim hediyemi kabul ettigin için dee buda süpriz olcak gerisi senin marifetin

• saol teşekkürler

0|0
    0|0
  • falcıya git :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...