Volkan Şen'in milli takımda ne işi var?

Atılan pası kontrol edemeyince sinirlenip, rakibin topla atak yapmasını öylece izleyen, sonra İsveç kendi kanadından bayağı bildiğin atak geliştirmeye hazırlanırken yerine geçmeyip mal mal bakan ve yaklaşık 10 saniye sonra koşmaya başlayan adamın milli takımda işi ne?

Sanki Messi mk!

Güncellemeler:
Allahın karaktersizi bir de kendini atıp haksız sarı kart çıkarttırdı rakibe. Oynatmayın şöylelerini milli takımda.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 6-7 yaşındaki çocukların kafasını örtüp maça çıkartmalarından daha kötü bir durum değil bence. Bütün dünyaya bu ülkenin nereye götürülmeye çalışıldığının bir mesajıydı.
    Terör olayları yüzünden bile Işidci damgası yemiş ülkenin bunlardan tepki göreceğini benden daha iyi biliyordur başımızdakiler. Ama sonra özgürlük olur bunun adı veya biz faşist oluruz. Diğer taraftan türbanlı bacılarına biber gazı atarken "özgürlük" kelimesi orada geçemez ama. Neyse sorunun konusunu dağıttığım için kusura bakma. Bunun için ayrı başlık açasım gelmedi, nasılsa kimsenin umrunda değil. Futbol her şeyden önemli bu ülkede =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gayet iyi performans sergiledi

0|0
    0|0
    • İyi? Rica ediyorum şu futbolu izlemeyi bilmiyorsanız yorum atmayın. İki üç kere çalımlarla adam eksiltince iyi oynanmış olmuyor.

Saçma sapan hareketleriyle defalarca atak öldürdü, yerine giren Kerim kendisinden beterdi.

Ki istediği kadar iyi oynasın, yerlere atlayan, çirkeflik yapan adam oynamamalı milli takımda.

• Şu maçta Volkan'ın gayet iyi oynadığını düşünüyorsan, futbolu bilmiyorsundur, trip atma boşuna.

• İstediğimi derim istediğimi beğenirim seni ilgilendirmez senin ne beğendiğin ne düşündüğün umrumda bile değil hadi başka kapıya

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam yürüyen ego

0|0
    0|0
  • kerim soksa iş yapardı

0|0
    0|0
    • O da matah değil, Beşiktaş'In her maçını izliyorum en uyuz olduğum futbolculardan biri Kerim.

Yetenek Arda'dan aşağı değil ama beyin sıfır. Gökhan Töre'den bile düşük oyun zekası var.

• şimarmıstır o terbiye gerek kanki :D

0|0
    0|0
    • Yav yemin ediyorum bizim bu anadoluda yetişme topçulardaki naz, trip, artislik Ronaldo'da, Messi'de hatta İbrahimoviç'de bile yok mk.

• haklısın :D futbolla cok aram yokta türklerde var dediklerin :D

Yükleniyor...