Ben futbolu çok seviyorum meslea sizin sevgiliniz fubolu sevse????

ben :D maç izlemek isterdim bayan olarak :D sevgilmi olnuca :D futbol izlemek ne yalan söyliyim ii olurdu :D

Güncellemeler:
batalla <3 bitanedir

0|0
10|37

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Futbolu sevmiyorum. Seven kızlarda bana çekici değil, itici geliyor... Hayatta futboldan çok daha önemli şeyler var demeyeceğim. Ben futbol kadar önemsiz birşey görmedim desem daha doğru olur çünkü.

0|0
    0|0
  • Çoğu erkek futbol sever , eğer futbol seven bir erkeğe denk geldiysen ve modern bir beyne sahipse erkek tadından yenmez valla , maç seven bir kızla geçirilicek vakit bulunmaz nimet gibi bişey dahi olabilir.

0|0
    0|0
  • nedense spor bölümünde kızlar soru sorması uğrayan yok

0|0
    0|0
  • Ben severim sıkı taraftırımdır ayrıca :) Sevgilimde sevse daha güzel olurdu :) Tuttuğum takımı kıskanmaya başladı benden :) 90 dk sıkılmadan izliyorsun her atakta pozisyonda şekilden şekile giriyorsun diyo :) gel beraber izliyelim diyorum yok çok saçma diyor. Ee ne yapalım bize göre futbol sadece futbol değil :)

0|0
    0|0
  • sevgılılerım genelde futbolu sevmezdı ne zaman trıbune goturursem surat asarlardı.ne anlıyorsun bu sacmalıktan,uff ne zaman bıtecek vs seyler soylerlerdı.halbukı trıbunun nefesını soluyan bır ınsan asla o kutsal mabetten vagecemez. hem neyleyım sıyah dıyınce kırmızı demeyecek manıtayı

0|1
    0|0
    • ay beni götürseydinya o manitanı götürcene:D:D:D

• Es-Es'li hemşerime benden +1 ;)) abi bizim manitalarımız Sİyah-Kırmızı olmalı gerisini boşver :)

• hacım eklemıssın gordum de ne yazık kı ıstegını red edecegım.ben burda bılgı paylasımı ve eglence amaclı bulunmaktayım.daha once de gelen teklıfler oldu ama dıkkate almadım ve red ettım.tekrardan ozur dılerım.ıyı aksamlar

• ben isterdim doğrusu öyle sevgili. hatta hayalimde var gerçekleştirilmeyi bekleyen. eşim olacak kişiyle giyeceğiz formalarımızı gideceğiz maç izlemeye stada :) oohh daha ne olsun :)

0|0
    0|0
    • beni anlatın biliyomusun :D

• sorma yaa bende duygusal biriyim :/ sonradan şampiyonluğu anlatan cd satın aldım. benim arşivim var öyle. fanatiğim. holigan değilim tabiki sadece tuttuğum takıma aşığım. neyse işte o senenin şampyonluğunu anlatan cd nin içinde o çiftin de görüntüsü çıktı. ara sıra izliyorum onları da görüyorum o yuzden hiç ölmedi hayalim :)

• 2010 dünya kupası zamanı ispanya - almanya maçıydı sanırım ben dışarı çıkmıştım o zaman mesajlaştığımızda ona maçın skorunu soracak kadar futbola ilgisizdi. ama yani biraz da futbola meraklı olur insan. dünya kupası oynanıyor açıp izleyim biraz bakalım nasıl maç oluyor falan yok yahu yok arkadaş anlamıyorum ben bu kız milletini. neyse ki futbola ilgisiz olan o kişiyle de ilişkim fazla sürmedi ve ayrıldık. futbolsuz yaşamak, beyaz saç ve sakalsız yaşlanmaya benzer yahu...

0|0
    0|0
  • valla bazen biz sevgilimle İnegölspor maçlarına gideriz hatta Bordo-Beyaza uyumlu bile giyiniriz :)

0|0
    0|0
  • Pes oynamayı biliyon mu? Biliyosan tam aranan kızsın ya alırız reali sen ronaldoyla sol kanattan orta açarsın ben benzemayla kafa golü atarım tam takım işı :D

0|0
    0|0
  • Neyleyim SİYAH dediğimde KIRMIZI demeyen manitayı :)))))

Aşk-ı Şehir Eskişehir, Tek Aşk ES-ES :)))

0|1
    0|0
  • Futbol sadece erkeklerin sevdiği bir spor değil çok kadın var delicesine takımlarına bağlı. Bursa'da çok görüyorum tribünde. Sorun olmaz. Hoşuna bile gider sevgilinin... :)

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı olsa tadından yenmez ancak bursaspor fanatiğisin sanırım ben bursadayım inşallah bursasporlu olmaz diiym hiç haz etmiyorum taraftarından sözüm meclisten dışarı :)

0|1
    0|0
    • bizde çok seviyoduk sanki beşiktaşı :D:D:D

• inşallah karagümrük beşiktaş inegöl :)

• süpeer bişey olur :D

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte, sevgilimle beraber maç izlerdik, isterse maça giderdik. Güzel olurdu yani :)

0|0
    0|0
    • :D ben seviyorum maçları sonuç kuru kuru olmuyo izleyince heyecanlı oluyo :D :D inş bursasporlu bir kocam olur :D her maç giemye razıyım:D

• Kaç tane İstanbul'da yaşayan ama Bursaspor'lu hatun var ki zaten :D Hem her kız senin gibi düşkün değil o yüzden problem yok :D Ama genelde erkekler futbola düşkün. Yani senin Galatasaraylı sevgili bulma ihtimalin benim Bursaspor'lu hatun bulmamdan daha yüksek bir ihtimal :D

• ne alaka bütüne rkekler galatalı değilki:D bizim akrabalarda feln çok

• sporun her dalını severim .sevgilimde sevebilir ..çok hoşuma gider .

0|0
    0|0
  • Valla zevk renk meselesi.. Bende çok seviyorum ama izlemek istemeyenlerede saygım sonsuz :)

0|0
    0|0
    • .D anlamıyorum onları :D izlemek istemeyenleri yani

• Ama herkes böyle düşünmüyor işte.kimine göre dikiş nakış.. kimine göre çocuk..kimine göre futbol kimine göre dizi :)

• :D dizi dediğin ne dir ki buğün var yarın final :D futbol başka :D bir şampiyonluk var soonra devam:D

• ;Hayallerdeki kız oldugunu bil :D

0|0
    0|0
    • :D ay çok teşekür :D :D :D ay bide bana göre manita olsa :/ ne güzel maç felan D:

• Hee beşiktaşlı olsaydın götürürdüm de olmadı bu.Seni anca bizim tribüne sokup bu bursalı diye ortaya atarım :D

• he sen gel bakim bben seni atim sonra kemik bişle kalmaz send e:D

• futbolu sevmeyen kız baştan kaybediyor zaten en azından bir + var :D

0|0
    0|0
  • ben fazla sevmem ama sevgilim yanımda ollunca izlemesi çok güzel olluyo :D

0|0
    0|0
  • Besiktaşlı bir sewqilim olsun isterim .d

1|0
    0|0
  • çok seven sevgilimi sadece dövmek zorunda kalırım

0|0
    0|0
  • eğer erkek arkadaşın yoksa benimle çıkarmışın :)

0|0
    0|0
  • 22 kişi ile futbol oynanmaz derim geç sen şu yatağa kozumuzu teke tek paylaşalım derim :D

0|0
    1|2
  • Benim için çok fark etmez. Futbolla ilgilenmiyorum :)

0|0
    0|0
  • öyle bir sevgilim olsun sabaha kadar FİFA13 oynarım :D

0|0
    0|0
  • denk gelmişti öyle biri bir ara :) ofsaytı anlasın yeter fazla detaya girmemek lazım .d

0|0
    0|0
  • gs li olup abuk subuk tartışmalara girerse ağzını burnunu kırıyorum..

0|0
    0|0
  • el ele diz dize, baş başa maç izlerim

0|0
    0|0
  • kız senı alan yasadı dertlerını bosadı diyorum sana

0|0
    0|0
  • ben sevmem öyle dövüş sporlarını ızlesın futbol ne ya sacma sapan :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 10

• zaten sevsin ya çok anlamasamda oynamayıda izlemeyide sverim ben oda sevsin hatta düşkün olsun..

0|0
    0|0
  • az önce onu konuşuyoduk bizde iki aya düğünümüz var . formaları aldık lig tv paketi de alıcaz ama kimselere söylemeyelim ikimiz izleyelim evi tribüne çevirmeyelim diyeanlaşıyoduk aramızda:D

0|0
    0|0
  • iyi ya sevsin isterim ama benimle aynı takımı tutsun yoksa büyük sıkıntı sürekli kavga çıkar derbi günü özellikle :)

0|0
    0|0
  • nerdeyse her kelimenin sonuna gülmüşsün :) kaç yaşındasın sen?

0|0
    0|0
  • hep fanatik erkekleri çekici bulurdum artık pişmanım adamın azından futbol düşmüyo bir şey oluyo mesela die başlayıp futboldan örnekler veriyo tamam bende severim futbolu bende fanatiğim ama az bir sus be adam yeter be futbol futbol oofff

0|0
    0|0
  • sevgilim olacak erkek zaten sevmeli.

0|0
    0|0
  • İzlemem ama adam izlesin, ben oje felan surer oyalanirim 40 dk.

0|0
    0|0
  • Ben de futbol izleme bahanesi ile futbolculari süzmeyi cok seviyorum. Evet.

0|0
    0|0
  • sevsin ne olacak ben hiç anlamam ama onuda öğreniriz:)

0|0
    0|0
  • daha guzel olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...