Bayanlar kızınıza bakılsa hoşunuza gider mi :)

Şu an zaten anne olup 20 , 21 yaşların da kızları olanlar direk cevap verebilir .)

olmayanlar , anne olduğunuz zaman , 20 , 21 yaşların da kızınız var , yolda beraber yürüyorsunuz , o sizden bir 10 adım önden gitti ve yan tarafta genç , eli ayağı düzgün , masumca kızınıza bakan bir genç gördünüz , çocuk sizin baktığınızı görünce utanıp başını çevirdi falan , böyle bir durum hoşunuza gider mi :)

a bak kızım güzel olduğu için bakanları var mahşallah , eeee ben çirkin doğururmuyum hiç falan mı dersiniz yoksa ne düşünürsünüz :)

beyler siz , ne tarafından bakarsanız bakın , ılımlı bakamayacağınız için size sormuyorum :)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• gider

0|1
    1|0
    • sen var ya kraliçesin ya :D

• BU KIZA YORUM YAPICAK KIZLAR ; SİZİN İÇİNİZDE Kİ SÖYLEMEDİKLERİNİZİ SÖYLEDİ CESURCA . KIZINIZ ÇİRKİNLİK TEN EVDE KALSA , BU KEZ KIZIMA KİMSE BAKMIYO DİYE ÜZÜLÜRDÜNÜZ :)

• alakası yok.çift kişilikli misin soran:) bir bana yazdıklarına bak,bi şuraya:)

Kızlar Ne Diyor 4

• annemle yürürken olmuştu annem bir bakış attı çocuğa ben bile korktum yaaa :D ama ben bakışla kalmazdım gibime geliyor :)

0|0
    0|0
    • :) hadi ya ufffffffffffff sen napardın peki :) ama kızın çok güzelse bu çocuğun suçu mu .)

• yok üzülmem bakmasınlar yaaa sinir olurum

• peki teşekkürler .

• kızıma çuval giydiririm:(

0|0
    0|0
    • ay kıyamam kıyamam sana ya :) kızını sahiplenen anne kıskanan melek .) ya tamam da hani art bir niyetle bakmıyo güzel olduğu için baktığını anlıyosun .

• sen de beni.. önemli değil.iyi geceler:)

• iyi geceler .

• Bakışlarımdan kızıma yanaşmaması gerektiği mesajını veririm :)

0|0
    0|0
    • :) hoşuna gidermi peki .

• kızımın beğenilmiş olması hoşuma gider mi gidebilir ama koruma iç güdüsüyle sinirlenirim herhalde

• o ayrı koruma iç güdün elcet olur , ama kendi zihnin de ki hissiyatı soruyorum , teşekkür ederim , beklediğim cevabı verdiğin üzre .

• yemin ediyorumparçalarım o çocuğu.d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sen ılımlısın herhalde. sevgiline, bacına, kızına ya da karına baksalar hoşuna gidecek yanlış anlamadıysam.

0|0
    0|1
    • ne alaka bilader , nerden nereye bağladın saksağan , kendimden yola çıkarak sizin ılımlı bakmicanızı söyledim zaten , sen her soruyu böyle yorumluyosan , işimiz var senle desene , mümkün se benim sorularıma yorum yapma ben

bysony

.

• el bombasının pimini çeker çaktırmadan cebine atarım!

0|0
    0|0
Yükleniyor...