Sporcu takviyesine başladım?

öncelikle soru amacım takviye alarak (yağ yakıcı) ne kadar sürede kaç kilo verdiğinizi merak ediyorum neler yapıp nasıl beslendiğinizi? Okumaya devam ederseniz sevinirim.. tavsiyelere açığımm

8 aydır ara vermeden fitness yapıyorum bırakmayı düşünmüyorum ve fitnessgirl boyutuna kadar gelip ordan devam edicem. Kışın kilo aldım maalesef dikkat etmedim diye ama ne kadar dikkat etsemde çok sıkı bir diyet olmazsa kilo veremiyorum çünkü verilmesi gereken kilo azaldıkça daha zor veriliyor. Bende takviyeye başladım şu an daha 2. günüm Lipo 6 Black kullanıyorum kahvaltıdan yarım saat önce 3 kapsül şeklinde ve iştahı kestiğini ve açlık hissettirmediğini fark ettim. doymak için ekmek yeme ihtiyacı olmuyor şuanlık yan etkisini de görmedim normalde okuldan eve gelip oturmadan spora gidiyordum ama enerjim olmuyordu sıkılıyordum şimdi öğlen eti form krakerle bir 2si1 arada içiyorum yaklaşık 5-6 saat sonra spora gidiyorum ve 1.5 saatlik kardiyo+mide veya kardiyo+bacak antremanından bitse de gitsek diye yapıp çıkıyordum bugün kardiyo+bacak antrenmanını 2 saat yaptım sınavlarım olmasa daha devam edebilirdim eve gelincede direk yemeğe saldırma isteği olmuyor yani ben baya sevdim şimdilik kullananlar var mı? başka neler tavsiye edersiniz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• kilo verme öncelikle beslenme ile olur
    kardio vb. ben sağlık amaçlı yapıyorum sadece
    yağ yakıcıların çok bir etkisi yok

0|0
    0|0
  • Etkisi olur evet ancak ama sürekli kullanma gereği duyabilir vücut. Beslenmenize dikkat etseydiniz keşke daha sağlıklı ve başarılı olurdu. Takviyelerin kalıcı olmadığı açık tecrübeliyim.

0|0
    0|0
  • yağ yakıcı diye bir takviye yoktur kim yönlendirdiyse yanlış yönlendirmiş sahte onlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...