10 günde 4 kilo nasıl verebilirim?

Arkadaslar bir turnuvam var antalyada ve 4 kilo vermem lazım kas kaybetmeden 4 kilo nasıl verebilirim 10 günde bir önerisi olan var mı

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Veremezsin sağlıklı olmaz.
    Madem turnuvan var birkaç ay önceden hazırlanacaksın son ana bırakmayacaksın.

0|1
    0|0
    • Son 10 günde hazırlanan sporcu :D

• @CodeRed Bizim halkın klasik sorunu. Son günlere bırakılır sonrada mucize arayışına geçilir. Turnuvan varsa 3 ay önceden başlayacaksın hazırlıklara... 10 günde sağlıklı bir şekilde kilo vermek mümkün değil.

Kızlar Ne Diyor 6

• Protein ve lifli besin ağırlıklı tüket. Ağırlık sonrası cardio çalış. Koşu ağırlıklı cardio yap.

0|0
    0|0
  • Protein ve salatayla beslenebilirsin

0|0
    0|0
  • sağlıklı olacak mı 10 günde 4 kilo?

0|0
    0|0
  • Hayaller hayatlar nah verirsin 😀

0|0
    0|0
  • owww ben tam da senin durumundayım ama mümkün değil gibi

0|0
    0|0
    • Daha önce 2 saatte 1 buçuk kilo vermistim ama çok acı cektim daha acısız bir kilo verdirme fikri olan varsa diye sordum senindemi turnuvan var

• Ölümüne ip atla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• veremezsin öyle çabuk

0|0
    0|0
  • Veremezsin nasil sporcusun onceden diyete basliaycaktin simdi versen bilen kas ve guc kaybi olur (99.8%), Steroid alrisan belki verirsin iyi bir diye ilen ama yarismada test yaparlasar boku yedin.

0|0
    0|0
  • 10 günde kilo mu vereceksin yoksa yağ mı eriteceksin?

0|0
    0|0
    • Kilo vercem kas yakmadan

• Vücut kas yakmaz. Kas proteinden oluşur. Vücut önce karbonhidrat sonra da yağ yakar. Kaslar ise uzun süreli açlık halinde yakılır. Vücut için en zoru da yağ yakmaktır. Çünkü yapısı komplextir. Öncelikle 3 beyazdan uzak dur ve spor yap. Kilo kaybettiğini hissedersin. Bol su iç. Su ağırlıktır ama vücuttaki yakımı hızlandırır.

• az yemek ye su içme verirsin

0|0
    0|0
  • Sadece salata ye ve bol koşu yap :)

0|0
    0|0
  • tuzu şekeri ekmeği kes.
    hergün terle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...