Bugün 1 nisan, ne gibi şakalarla karşılaştınız?

bugün 1 nisan, ne gibi şakalarla karşılaştınız?

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• sadece Googl nin şakasını yuttum. kokla filan bişey diyo. ilk etapta kafama yatmadı. bu monitör koku vermez nasıl olur filan dedim. baktım ki videosu filan da var gerçekten var herhalde dedim. 1-2 denedim koku yok. internete yazdım 1 Nisan şakasıymış. sonra kendimden utandım. hıncımı pc ye format atıp googleyi tamamen silip yandeks kullanmakla alıcam.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• koca şirkette kimsenin 1 nisandan haberi yoktu yaa, bir tek ben şaka yaptım oda tüm şirkete yayıldı :sss patron dün yurtdışına gitti kimsenin haberi, senin nerden var diye sormayın dayım oluyor, neyse bir iki kişiye patron fena kaza yaptı akşam hastaneye ziyarete gidelim felan muhabbeti oldu, ortağı 2 saate kalmadı ortalık ayaklandı, yengem geldi, ortağı geldi way arkadaş ahret soruları soruyorlar, bir an benimde aklımdan gitti 1 Nisan :ss sicim sicim terledim :S:S

başlarım 1 nisan'a yaa

1|0
    0|0
  • O kadar yalnızım ki, kendi kendime şaka yaptım :)

1|0
    0|0
  • ösym yaptı şakasını. :D

0|0
    0|0
  • hava tahmınlerı ızmırı yagmurlu gosterıyordu saka yapmış keratalar

0|0
    0|0
  • Ben kimseye yapmadım.. Kimsede bana yapmadı..

0|0
    0|0
  • 1 Nisan boş şeyler arkadaşllar ya

0|0
    0|0
  • Babam S3 mini almış bana :D A:SDA:D:A D:AS:D

0|0
    0|0
  • çok karşılaştımda hiç birini yemedim;)

0|0
    0|0
  • Şaka yapanım yok yalnızım tek başıma nose şakası yaptım

0|0
    0|0
  • şuan ösym nin 1 Nisan demesni bekliyorum :D işlh der ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu gün bana bir iki arkadaşım telefon şakaları yaptılar ama burada anlatmaya müsait değil :).Bazen diyorumki ben bunlarla neden arkadaş oldum?Benim arkadaşlarımın yanındaki lakabim ''çatlak'' ama gerçi çatlakların onların olduğunu bu gün yapmis oldukları telefon şakalarından anladım :).Bu günü hiç sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Daha önce, Nisan 1 yaklaşıyor dendi...

Gereken cevabı verdim tabii ki.

Kafam olmuş on milyon sonra hiçç bozulmayın dedim. :D

Ve kimse cesaret edemedi :)

0|0
    0|0
  • bana kimse yapmadı :D yapmasınlarda yaa ben sevmiyorum bana şaka yapılmasını :D

0|0
    0|0
  • off neler neler en kötü şakaları ben yedim galiba ama anlatamam 1 nisandan soğudum diyebilirim

0|0
    0|0
  • YGS SONUÇLARI ŞAKA OLMALII ! :((((((((

0|0
    0|0
Yükleniyor...