Sinir hastalığının belirtileri nelerdir?

ya ben ne zamandır psikoloğa gitmek istiyorum nedensizce, anneme söyledim tamam dedi.Ne yapıyolar psikologta şimdi size bu soru saçma geldi ama neyse :D

bi de sinir hastalığının belirtileri nelerdir ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• tam olarak şikayetiniz nedir ? psikoloğo neden gitmek istiyorsunuz ? ayrıca psikolok ve psikriyatr birazcık farklı.

0|0
    0|0
    • ya yasıma göre cok sinirli oldugumu düsünüyorum yani en ufak biseyde kendimi kaybediyorum kollarımı filan kesiyorum kendime hakim olamıyorum ama annemin bundan haberi yok :/ yani kücük olmama ragmen cok sey yasadım simdiye kadar biraz konusmak istiyorum birileriyle :/

• yazamadıgım bisey yok yukardaki yorumdada belirttim bir cok seyi, haklısın kimseye anlatamam yüz yüze bunları

• bak şimdi durumunun ne olduğunun farkında olman gerek. bu kendine zarar verme durumu elinde olmadan sanki organlarını başkaları yönetiyormuş gibi mi ? yoksa üzüntülerinin sebebinin sende olan bir eksiklikten kaynaklı olduğunu ve bu yüzden mi kendine zarar verme ihtiyacı duyuyorsun ?

• Iyi bir psikolog sorununun temeline iner sana çözüm bulur. Kötüsü sana hikaye anlatir. Iyisini nerde bulurum diyorsan tavsiyeediyorum.com a bak.

0|0
    0|0
  • cevabı cok uzun

0|0
    0|0
  • sen kendinde ki belirtileri yaz, ben sölim sana ne olduğunu

0|0
    0|0
    • ya en ufak biseye sinirlendigimde kendimi kaybediyorum gözüm kararıyo gözümden yaslar bosalıyo, sonra kendime zarar veriyorum hep. bir cok sey yasadım birileriyle paylasmak anlatmak istiyorum artık herseyi icime ata ata bir gün deliricem kesinlikle.

• Psikolojiyle alakalıyım ne demek ? Lisede psikoloji dersi gören de alakalıdır, üniversitede dersini alan da .. Ama konuda mezun ve uzman değildir . Umarım psikolog cübbesine bürünmeye çalışanlardan değilsindir, üyeye zarar verebilirsin aksi halde

• ne alaka kardeşim, beni tanıyomusun,

• piskolokta ne işin varki boş yere para ödüyosun saçma şeyler bunlar zaten canım sıkkın

0|0
    0|0
    • canın mı sıkkın ? ne alaka simdi ya gidermisin

• git o zaman cocuklugundan basla anlatmaya para öde bosyere kolay gelsın sana bos muhabbetler hersey akılda bıtıyo ne yasadıgını bılemem kolay degıl belkıde lazımdır ama kendın bılırsın

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence denemen ve gitmen yararlı olabilir.Çoğunlukla siz konuşuyor onlarda sizi dinliyorlar.Ben hayatımda hiç bir zaman böyle bir görüşmeye gitmedim ama okul rehberine gittim . Onun haricinde ben hayatımda daha ''normal'' ve sinir sorunları olmayan veya sorunları olmayan hiç bir insana dahalık raslamadım :).Bence bu hayatın içindeki olanlar bitenleri insanların pskolojisini bozuyor ama sen yine git.Belki yararını görürsün.

0|0
    0|0
  • soru sorup duruyorlar işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...